Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Fafanje , seks , …………

Fafanje , seks , …………

Po vašem mišljenju , mislite , da je možen izredno kvaliteten seks (oralni seks , vaginalni seks in analni seks) med recimo 34 -35 let staro mlado žensko in 17 letnim fantom?

Pri takšni razliki v letih , ali se morda tudi pozna kvaliteta v seksu?

Je možno imeti vrhunski seks , ko je na primer izkušena ženska ima 34 ali 35 let in med neizkušenim mladeničem starim rosnih 17 let?

Eno prednost ima. Na razpolago ima vedno trdega.

Dvomim, da je seks z mladoletno osebo lahko vrhunski.

nova
Uredništvo priporoča

Po moje je, če je dovolj strasten in si želita podobnih reči 🙂

Ja, za 3 sekunde.

Tako kot pri biatlonu. 3 sekunde, strel, 3 sekunde, strel, 3 sekunde, strel…… 😀

Ja, za 3 sekunde.

Tako kot pri biatlonu. 3 sekunde, strel, 3 sekunde, strel, 3 sekunde, strel…… :D[/quote]

no no, kaj si bo pa Sonja mislila?!

no, nekje se je pač treba učit!

pa najprej slečt 🙂

tako žensko je treba fuknit najprej v zapor, ker te očitno zanima mladoletnik !

ti ti tiri ti, mamca Robinson
https://www.youtube.com/watch?v=9C1BCAgu2I8
;-))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Zakaj pa bi normalno žensko zanimali tako mladi fantki?

Haha pa saj nisem 17, že dolgo ne… 😀 So bili pa lepi časi tisto ja, nikoli več takšnih… 😀 😀

To je šlo tut men vedno na smeh: “tiri ti ti ti ti titititititriii”……”well hello mr. robinson jesus loves you more than you would know…..wow wow wow” :))))

Absolutno se strinjam s teboj.

Le zakaj? Morda je posredi zaljubljenost ali ljubezen , prava ljubezen.

Ne vem, ampak po pravici meni niti približno ni do tega da bi imela kaj z dobesedno mulcem. Puhek, tista mladostna “navdušenost” bi mi bila rahlo smešna, ne pa vzburjajoča. Pa po pravici povedano za tisto minuto nerodnega nabijanja se mi res ne da slačit.

Ampak to sem pač jaz. So tud drugačne.

Če še ni polnoleten se to smatra, kot posilstvo. 😉

Če še ni polnoleten se to smatra, kot posilstvo. 😉 Meni se ne bi dalo biti učiteljica v seksu non stop.
Imam raje moške, ki vedo kaj delajo. 😉

Jaz bi rad poskusil, ker nisem še nikoli in sem star že 21 let. Prepustil bi ti, da mi lahko ti narekuješ kaj naj naredim in ne bom nehal, dokler te ne zadovoljim. Zanima me, če ti bo 15cm dovolj, ker se mi zdi nekam majhen pa nisem še bil nikoli z nobeno, tako da mi ni mogla odgovoriti?

Iz mojega gledišča ne. Pa govorim iz izkušnje.
Ni poanta v vzdržljivosti, frekvenci, tehniki ipd. , gre za to, da mene tak seks, kljub orgazmom, pusti nepotešeno. Rabim več kot samo penis in “akcijo”.


Sam nisem še nikoli poizkusil, sem si pa prebral veliko knjig in člankov o anatomiji žensk, lokacijah živčnih centrov itd. Veliko je odvisno od tehnike in od zavedanja kje se kaj nahaja. Na prvikrat sem se zelel dobro pripraviti in to mislim da mi je uspelo. Vendar se je treba pred dejanjem poucito o vsem da si pripravljen in tocno ves kaj delaš.

Star sem 27 let in ni boljsega, kot starejse, izkusenejse zenske…

Če jo boš dobro, strastno in neprekinjeno vrtela, se bo malemu zmešalo. Bo pa drugič plus, plus…. boljše kot prvič.
Če pa potrebuješ še kakšnega dobrega, starejšega tiča, pa se registrirajte in boš res še na tem naslovu dobro pofukana

A si ne bi našla še mlajšga???
Za bruhat si!
Ups, a si slovenka? 😀

Takšnih ‘gostoljubnih mater’ pa je zelo malo, da bi dajale brezplačne inštrukcije ‘sinovom’. 😉
Mislim, da si zrela ženska nima kaj početi z ‘mlečnozobcem’, ne na osebni ravni, še manj pa na seksualni. Ampak ne skrbi, sanje so dovoljene… 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


V primeru izkušenega moškega in mladega dekleta.

Kam so se zdej vse poskrile, zgleda da nau nč iz tega. 🙁

New Report

Close