Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Erotična masaža za pare

Erotična masaža za pare

Zdravo!

Da bi popestrila vsakdanjo rutino, sem malo razmišljal, če bi nama (meni in punci) privoščil eno skupno erotično masažo v masažnem salonu.
Sicer ji tega še nisem omenil, tudi nevem kako bi sprejela…
Potrebujem vašo pomoč.
Kaj pravite na to? Imamo kakšne iskušnje? Kako poteka taka masaža, je maserka ena, dve ali tudi maser?
Če sem iskren, si maserja ne želim v svoji bližini 🙂

Hvala.

A je slučajno tvoja punca zadnjič spraševala nekaj podobnega?

Le da je ona želela dva maserja… 😛

Midva sva probala, nekaj posebnega ni pa to za vsak dan

nova
Uredništvo priporoča

3x preizkusila, meni je ok, ona tudi vedno do konca, ampak je cena prevelika. Je pa fino gledat zraven svojo kako vzdihuje in ga drka maserju 🙂

Če ni skrivnost, kako prevelika je ta cena? Koliko pa traja takšen užitek?

Ja, midva tudi

Ja midva tud

Radbi spoznal ženskoza obisk erotične masaže v dvoje.

Takrat je bila cena 100€, koliko je danes, ko je teh salonov morje, pa ne vem. Spomnim se, da sem ji kupil prvo vstopnico za rojstni dan.

Aja, bila sva pa še na eni masaži v Šiški, kar sem se ravno spomnil. Prišla notri, naju je sprejela temnolasa maserka in se z nama pogovorila. Potem je prišel njen tip (ali fant ali mož, nisem spraševal) in mojo odpeljal v prostor z masažno mizo. Medtem, ko sem se pogovarjal z žensko ob rahli glasbi, sem lahko poslušal vzdihovanje moje 🙂 No, na koncu naju je ženska pospremila v nek separe s posteljo na tleh, kjer sva se lahko pol ure dajala dol. Vmes mi je priznala, da ji ga je potisnil v usta… – Kar seveda poskrbi za to, da ti pride še hitreje kot v pol ure 🙂

New Report

Close