Sex v mestu

Analni seks je vse res?

Default avatar

superdelux

plenice boš nosil, če boš imel srečo je napisal/a:
Hahahah :D
------------------------------------------------------------------------------
Starši pazite na svoje najstnice.

https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E
Default avatar

Pojdi spat

superdelux je napisal/a:

Kaj se pa ti oglašaš zguba?
Default avatar

superdelux

Pojdi spat je napisal/a:
Ti pa tiho mona haha. ;))
------------------------------------------------------------------------------
Starši pazite na svoje najstnice.

https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E
Default avatar

orenk klobasa

Ti si tud mal mim. Orenk klobasa gre ven v sekundi, dveh, vedno v isti smeri, je vlazna. Kar za tica ne velja nujno. Rit je za srat narejena, vagina pa za seks pa njegove posledice. Poleg tega tud pri neznem analcu lahko nastanejo mikro rane, naslednji dan, ko gres kakat, pa mal dreka tm cez potuje. Fuj
Default avatar

klobasa .

Klobasa gre tudi v pravi smeri, izključno ven, pomaga ji gibanje črevesja in pritisk na pravilne mišice.
Sicer pa, vprašajte pedre, pri njih je inkontinenca običajna stvar.
Default avatar

hej vi teoretiki...

Redno se žgem v rit vsaj deset let. Nobenega uhajanja blata, nobenih hemeroidov (pred tem sem jih imela). Uživam v analnem sexu. Vem kaj je analni orgazem. Mi je žal, da ste tako zelo zaplankani. Ma kakšno popuščanje mišic, lepo vas prosim. Jaz iz prakse.vem, da to ni res. Toliko butastih teorij na kupu zlepa ne najdeš.
Default avatar

Ali je, s kar nehaj hehe

Veseli in zdravi smo pa še vedno ostali, manj butasti )))

Je čist fajn, ko je oglas za zavarovanje.
Default avatar

žal nimaš prav

hej vi teoretiki... je napisal/a:
To je tudi moja kolegica trdila.Iznenada ji je potem nastal zdravstveni problem.
Zdaj nosi plenice in životari.
Default avatar

Normalna ženska....

Priznam,da sem imela mrak na očeh,ob nekaterih komentarjih...zelo mi je žal ko vidim kako malo nas je ,ki smo še nekako med normalnimi in moralnimi....ne morem zagovarjati takih gnusob,sprevrženosti....ljudje so čisto izgubili občutek kaj je sploh še normalno in v redu....zaradi mene,zagovarjaj...delaj...počni kar hočeš....jaz osebno vem kaj je normalno in tudi uživam v dobri in strastni spolnosti....kot je normalno da razmerje sestavljata moški in ženska....tako je normalno da uživaš v spolnih odnosih češpljica in penis...vse ostalo nebom komentirala in tudi se ne poslužujem ali zagovarjam....vsaki počne kar mu je volja,tudi za posledice je sam odgovoren in podobno...ljudje nimajo več nobenega sramu,in nobenih zadržkov več...samo da je užitek.....
Default avatar

Normalna ženska 2....

Se pridružujem mnenju normalna ženska,lepo napisano in pohvalno.
Jaz bi dodala tole-ženske,..dajte se vendar bolje cenit in spoštovat,ter ohranjat svojo ženskost !?
Default avatar

je to res?

Je to res, da lahko analni seks povzroči neželeno uhajanje blata?
Default avatar

glupi predsodki

Bedarije. Analno sexam 10 let. Ne duha in sluha o kakršnih težavah. Me pa srat pritisne ob takšnih neumnostih. Vprašaj pedre, koliko jih ima težave. Se ti bodo smejal. Jaz kot ženska pa tudi. Nehajte strašit. Res pa je, da se najde kakšna izjema, več težav imajo ženske, ki sexajo s češpljo.
Default avatar

Tezave bodo

Cirka 5 let sva občasno prakticirala analni sex, pa so se že pojavile težave pri uhajanju in zadrževanju blata, ki so se še stopnjevale. Potem sem se prestrašila in končala s tem.
Default avatar

beda rije

glupi predsodki je napisal/a:
Javi se nam spet čez 10 let. :D
Default avatar

ti kar

a dej no... ker ti lahko ješ zvečer in se nabutaš tik pred spanjemin ti to ne dela težav npr. z mišico zapiralko in refluksom... to po tvoji sveti logiki zdaj pomeni, da te težave sploh ne obstajajo pri nobenem in da je vse en sam predsodek, samo zato, ker ti nimaš težav s tem, jih tudi drugi ne morejo imeti in to ne obstaja za nikogar... po tvoje je to en sam predsodej in refluksna bolezen in težave z mišico zapiralko po tvoji logiji ne obstajajo...
ekola pa ni tako - še kako obstajajo in še kako obstaja ta težava in eni jo imajo, drugi pa ne... eni lahko se mirno napokajo tik pred spanjem, drugi pa ne...

in enako je s tem- eni lahk tak sexajo in nimajo teh težav, eni jih pa imajo... in te težave zarad tega, ker jih ti nimaš, niso zgolj predsodek, ampak resničnost in realna možnost...
in tista ženska, ki se odloči,d a ne bo tvegala tega... ima to vso pravico...
ti pa upaj, da se ti nikoli tudi kasneje na starost to ne bo zgodilo, ker se zdaj tako naveliko hvalisaš in norca delaš iz tega... lahko se ti pojavi šele čez leta...

se bi pa jaz vprašala- kakšnega tipa imam ob sebi, ki ima take želje, nekmu tiščat svoje premoženje v tazadnjo odprtino?... to pa se jaz vprašam ob takšnim željah moških...
to je moj pogled na take želje moškega... meni je to pomislek da ga vleče k drugemu spolu.
Default avatar

ččč

Meni je že samo ob misli na kaj takega slabo.
Default avatar

vprašanj nikoli konec

ti kar je napisal/a:
Kaj bi se pa vprašala ob ženskah, ki imajo take želje?
Default avatar

ehh

Se sploh ne čudim, da se greš takšne packarije, glede na primitivnost in prostaškost svojega posta.
Drugače pa....ti se kar tolaži, če težav do sedaj nisi imela, to ne pomeni, da jih tudi ne boš.
Sicer pa...rit je tvoja, delaj z njo kar hočeš (sreča, da obstajajo plenice za odrasle) :-P
Default avatar

igrazognjem

Ti ne boš priznala, četudi boš nekoč s pleničko hodila naokoli. In enako velja za "pedre". A misliš, da o tem veselo razlagajo naokoli?

Nihče ne trdi, da pri VSEH pride do teh težav, je pa velika verjetnost. In jaz osebno vem, da ne bi tvegala že pri 1% verjetnosti, se imam preveč rada in svojo rit tudi. Do težav pride ali pa ne pride, pri nekaterih že po prvem odnosu, pri nekaterih po nekaj letih te spolne prakse, pri drugih po 10, 20 itd. letih, nekateri pa imajo "srečo" in se zmažejo. A teh je za drobec.