Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Analni seks je vse res?

Analni seks je vse res?

Spodaj berem da naj bi analni seks povzrocal uhajanje blata, ali to drži?Sama ga ze par let nisem prakticirala prej z bivsim partnerjem pa dokaj redno in sem zdaj zaskrbljena.

So se 4 ženske pogovarjale

1. je bila stara 45 let in rekla jaz grem vsako jutro ob 8 na WC
2. je bila stara 60 je rekla jaz grem vsako jutro ob 6 na WC
3. je bila stara 80 je rekla jaz grem vsak dan ob 5 zutraj na WC
4. je bila najmlajša in je probala analni sex in je rekla jaz to vsak dan opravim že v postelji

Tako, da to drži ja.

Jaz mojo vsako jutro nabijem v dupe, potem pa ona opravi veliko potrebo.

Pravi, da drugače ne gre.

nova
Uredništvo priporoča

glej drži inne drži. Odvisno od konstitucije osebe, odsviso od tega kaj se uporablja pri analnem seksu (penis ali kaj drugega), kako to poteka (na silo ali najprej mišice “zmehčaš”), kako pogosto itd

tud poškode črevesja lahk ratajo, če si pregrob, preagresiven, lahk pa greš lišo skoz

ni priporočljiv ni tud najbolj zdrav/higieničen, če ga pa že prakticiraš, pa pazi da ne boš preveč nasilno, agresivno tega izvajala. mišice so do neke mere reverzibilne, če greš preko pa ireverzibilne. to pa lahk pomeni tud plenice zarad uhajanja blata

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

V domu upokojencev ima večina na koncu plenice. Pa dvomim, da so se si v rit žgali.

Če je ustrezno nežno, posledic ni.

primerjaš hrušk ein jabolka.. starostjo mišice zgubljajo na prožnosti itd…pri normalen odraslem človeku pa mišice še majo to sposobnost

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Seveda ni dobro, ker kar rasteguj elastično cunjo in enkrat ne bo več elastična in bo postala razvlečena, človeške mišice pa se tudi nekoč več ne obnovijo… Ostanejo razvlečene…

Takšna “majhna” zadeva,ki jo jemljemo za samoumevno kot je opravljanje velike potrebe ti lahko uniči življenje.
Nikoli več kopalk,lahkih kratkih oblekic,večernih oblek.Pozabi na vse to.Vedno samo dolge hlače in plenice.
Se ne norčujem,to so žalostne zadeve,ko vidiš 40 letnico,ki se zaradi tega zapre vase.Do konca življenja vsak dan v plenicah ni ravno lep občutek.
Pozabi na šport in socializiranje.Tudi s plenicami človek zaudarja,v bisvtu postaneš ujetnik lastnega telesa.
Zato je analni sex samo za idiote,ki ne vedo kako hude posledice ti lahko prinese.
Tudi smrt zaradi infekcije lahko nastopi.

Ne vem, zakaj bi se to zgodilo, edino ce si not ne tlacis lubenice. Sej ena orenk klobasa, ki gre ven iz tebe je dosti sirsa od enega povprecnega luleka. Poleg tega si moras za tako senzacionalisticno pisanje zgoraj popolnoma pretrgati analno misico, ki je btw, okrogla.

Pomojem je ene par porodov dosti bolj nevarno za inkontinenco, kot pa analni seks.

Ne vem, zakaj bi se to zgodilo, edino ce si not ne tlacis lubenice. Sej ena orenk klobasa, ki gre ven iz tebe je dosti sirsa od enega povprecnega luleka. Poleg tega si moras za tako senzacionalisticno pisanje zgoraj popolnoma pretrgati analno misico, ki je btw, okrogla.

Pomojem je ene par porodov dosti bolj nevarno za inkontinenco, kot pa analni seks.[/quote]

Ti se zavedaš,da si ljudje dejnasko tiščijo malo morje predmetov v anus?IN ja vse kar sem napisal drži,vem kaj govorim.Zlomljeni penisi so tudi stalnica in to pri navadnem sexu,Tako,da je tudi pri navadenm analnem sexu možnost poškodbe velika.
Prosim ne hodi jokat na mon,ko boš doživela prolaps anusa in te bodo morali strokovnjaki porihtat.

Ne vem, zakaj bi se to zgodilo, edino ce si not ne tlacis lubenice. Sej ena orenk klobasa, ki gre ven iz tebe je dosti sirsa od enega povprecnega luleka. Poleg tega si moras za tako senzacionalisticno pisanje zgoraj popolnoma pretrgati analno misico, ki je btw, okrogla.

Pomojem je ene par porodov dosti bolj nevarno za inkontinenco, kot pa analni seks.[/quote]

Ti se zavedaš,da si ljudje dejnasko tiščijo malo morje predmetov v anus?IN ja vse kar sem napisal drži,vem kaj govorim.Zlomljeni penisi so tudi stalnica in to pri navadnem sexu,Tako,da je tudi pri navadenm analnem sexu možnost poškodbe velika.
Prosim ne hodi jokat na mon,ko boš doživela prolaps anusa in te bodo morali strokovnjaki porihtat.[/quote]

Nisem zenska, sem probal veckrat z zensko. Probali so ostali. Prvic slisim za kake prolapse, raztrganine.

Edino, ce delas na urgenci in k tebi vozijo ekstremne primere.

Ampak, to je isto, kot bi rekel, da si pri vaginalnem seksu lahko popolnoma raztrescis vagino in izkrvavis do smrti. Ja, lahko, ce srecas psihopata.

Ti se zavedaš,da si ljudje dejnasko tiščijo malo morje predmetov v anus?IN ja vse kar sem napisal drži,vem kaj govorim.Zlomljeni penisi so tudi stalnica in to pri navadnem sexu,Tako,da je tudi pri navadenm analnem sexu možnost poškodbe velika.
Prosim ne hodi jokat na mon,ko boš doživela prolaps anusa in te bodo morali strokovnjaki porihtat.[/quote]

Nisem zenska, sem probal veckrat z zensko. Probali so ostali. Prvic slisim za kake prolapse, raztrganine.

Edino, ce delas na urgenci in k tebi vozijo ekstremne primere.

Ampak, to je isto, kot bi rekel, da si pri vaginalnem seksu lahko popolnoma raztrescis vagino in izkrvavis do smrti. Ja, lahko, ce srecas psihopata.[/quote]

Obstaja malo morje dokumentiranih primerov poškodb anusa.Res je eni majo srečo,da se jim nič ne zgodi drugi imajo posledice že po prvem analnem sexu.
Se strinjam,da ne gre generalizirati.Eni tudi pokadijo tri škatlice cigaret na dan in doživijo 90-100 let,eni ne kadijo in jih zmanjka pri 40ih.Sem pač pristaš preventive.
Zakaj bi si oteževal življenje,ko pa imaš samo eno telo.Življenje ni film kjer se lahko magično pobereš nazaj na noge.
Ena taka stvar te lahko uniči,psihično in fizično.
Ne jemat zdravega telesa za samoumevno zadevo,ker ni.Zdravje je privilegij.
Cenite to kar imate,ko si enkrat na tleh si izločen iz igre,lahko samo še opazuješ življenje od zunaj.

Ne vem, ampak ne vem, ali naj se sedaj smejem ali ne, ker nimam nič proti, če se žgete pri riti, dokler mojo pustite pri miru.
Če se pa že žgete, bi bilo skoraj normalno, da mišiče znotraj riti dobijo svojo težo, v ostalem pa bi bilo morda razumljivo, če ne treniraš več mišic, da se zgodi podobno kot z vaginalnimi mišicami, ko popustijo.
Ampak, to morate vedeti tisti, ki to prakticirate, ker je fajn, ko se človek pokaka in očedi, je tudi veliko več “bacilov” kot prenosljivih bolezni, ko gre v rito. Zakaj že?

Nimam nič proti, dokler niste še v osnovah informirani. Ker se to greste.

Ampak, stvari so mi svete, tako moja vagina kot rit in vse kar je v riti in navzgor ter navzdor.

Ni res, da po analnem ljubljenju uhaja blato. Ampak sanolabor prodaja čudovite plenice za odrasle, jih redno uporabljam, no saj vam deklicam, tudi uhajajo urinske kapljice,.

Dej no, naravno nam ne uhajajo kapljice? In potem, ko naj bi bile stare, smo kar vse v paketu urinske terapije?

Delajte vaje, če menite, da vam nagajajo ritne mišice in morate zato imeti celo plenice zaradi spolnosti, za kar bi bil boljši izbor zdravnik, dokler nimate težav. Ker imajo nekateri nato problem z delom uriniranja. Ter še z blatom?

Ali pa zaradi HPV skoz trebuh cev napeljano tako, da nimaš več danke, če seveda pravočasno obiščeš Svita. Ker materničnega vratu po 50 letu več ne rabiš danko pa še. In ne žrite sperme, ker takrat boste HPV raka dobili v grlu to je šele grozno.

Ja seveda, skozi usta tudi zanosijo ženske.

HPV je eden izmed napomembnejših vzrokov za rak grla in danke. Oralni in analni seks nista tako varn, kot si nekajteri predstavljate. Maternični vrat se redno kontrolira za spremembe, grlo in dana pa ne.

Haha 😀

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Ne vem, zakaj bi se to zgodilo, edino ce si not ne tlacis lubenice. Sej ena orenk klobasa, ki gre ven iz tebe je dosti sirsa od enega povprecnega luleka. Poleg tega si moras za tako senzacionalisticno pisanje zgoraj popolnoma pretrgati analno misico, ki je btw, okrogla.

Pomojem je ene par porodov dosti bolj nevarno za inkontinenco, kot pa analni seks.[/quote]

Ti se zavedaš,da si ljudje dejnasko tiščijo malo morje predmetov v anus?IN ja vse kar sem napisal drži,vem kaj govorim.Zlomljeni penisi so tudi stalnica in to pri navadnem sexu,Tako,da je tudi pri navadenm analnem sexu možnost poškodbe velika.
Prosim ne hodi jokat na mon,ko boš doživela prolaps anusa in te bodo morali strokovnjaki porihtat.[/quote]

Hahahaha 😀 😀

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Hahahah 😀

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Kaj se pa ti oglašaš zguba?

Kaj se pa ti oglašaš zguba?[/quote]

Ti pa tiho mona haha. ;))

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Ti si tud mal mim. Orenk klobasa gre ven v sekundi, dveh, vedno v isti smeri, je vlazna. Kar za tica ne velja nujno. Rit je za srat narejena, vagina pa za seks pa njegove posledice. Poleg tega tud pri neznem analcu lahko nastanejo mikro rane, naslednji dan, ko gres kakat, pa mal dreka tm cez potuje. Fuj

Klobasa gre tudi v pravi smeri, izključno ven, pomaga ji gibanje črevesja in pritisk na pravilne mišice.
Sicer pa, vprašajte pedre, pri njih je inkontinenca običajna stvar.

New Report

Close