Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Moj bivši je imel prevelikega

Moj bivši je imel prevelikega

Okej, zveni morda kot provokacija, a mi je čisto vseeno. Res me zanima, če ima katera s tem izkušnje. Moj bivši je imel res ogromnega – pa ne po dolžini, tam je bil povprečen, ampak po obsegu (prvih nekaj tednov sploh ni šlo brez lubrikanta, ne glede na to, kako mokra sem bila). Razšla sva se 3 mesece nazaj in nekaj dni nazaj sem imela en one-night stand. Tip je imel za moje pojme povprečen penis, ampak meni je bilo, kot da bi me s svinčnikom… sploh me ni zapolnil. Pa ni se mi samo zdelo, ker sem pač navajena na konkretnega, saj se še dobro spomnim, kako je bilo prej, pred “orjakom”. Je možno, da me je pokvaril za povprečne? A se mi bo kdaj spravila nazaj v prvotno stanje? Kaj potem tiste, ki delajo fisting, sploh lahko normalno zadovoljivo seksajo?
Nisem verjela kolegici, ki je pravila, da si jo je “uničila” z ogromnim vibratorjem… zdaj pa ne vem več.

Sem mislila, da je imel prevelik tošl.

Zate ne vem, zase pa vem, da sem po treh naravnih porodih še vedno ozka. Je pa res, da imam natrenirane taspodnje mišice 🙂

nova
Uredništvo priporoča

A lahko približno oceniš njegov obseg tistega prvega in tega “svinčnik-a”, pa dolžine?

Jaz ga po porodu tudi manj intenzivno cutim, pa je od tega ze 5 let.
Zgleda bos morala nazaj k bivsemu �

A lahko približno oceniš njegov obseg tistega prvega in tega “svinčnik-a”, pa dolžine?[/quote]

dolg je bil 17, obseg 20

ta novi pa je bil kar daljši, ne vem, na uč bi rekla 20, obseg pa kaj pa vem ? 15 -+ kak cm, ker ga nisem merila. 🙂

Bom morala začet vaje delat. Kako dolgo, da bo efekt?

Se zna zgodit 🙂

Sploh si ne prestavljam, da mi sploh ne bi bilo kdaj več tako lepo v postelji…

Ja pobrat bivšim vse kar se da… še dobro, da ima prišraufanega:-)))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

O, lejga, a ti je spet dolg? Cajt mislim.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

O, lejga, a ti je spet dolg? Cajt mislim.[/quote]

očitno je tebi, ker bi se rada delala pametno, da me poznaš pa se žal motiš.
ne bom ti pa več odgovarjala, ker je izguba časa.

mislim, da ni stvar v tem, da bi se ti vagina dejansko raztegnila, le ti si se navadila tistega polnega občutka.

O, lejga, a ti je spet dolg? Cajt mislim.[/quote]

očitno je tebi, ker bi se rada delala pametno, da me poznaš pa se žal motiš.
ne bom ti pa več odgovarjala, ker je izguba časa.[/quote]

Hehe, sam tale tvoj ex, ti pa ne gre iz glave, a? Le zakaj? :)))

Res te ne poznam, mogoče se tudi ti ne. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Navada je železna srajca al kako že gre. Predstavljaj si, če je že en/a omenil/a tošl, da bi imela prejšnjega z debelim, naslednjega pa s tankim. Ali bi se počasi navadila na drugo ugodje in občutke ali pa bi spet iskala koga s tadebelim, tošlom.
Če je vagina raztegljiva, ji služijo drugače tudi krepke vaginalne mišice. Mogoče boš tako spet lahko ujela kakšnega stotaka, namesto tisočaka.

A lahko približno oceniš njegov obseg tistega prvega in tega “svinčnik-a”, pa dolžine?[/quote]

dolg je bil 17, obseg 20

ta novi pa je bil kar daljši, ne vem, na uč bi rekla 20, obseg pa kaj pa vem ? 15 -+ kak cm, ker ga nisem merila. 🙂

Bom morala začet vaje delat. Kako dolgo, da bo efekt?[/quote]

Vaginalna joga obstaja kot pomoč bivšim partnerkam Orjakov, ki so jim zaradi intenzivne obdelave izvrtali Kajmanski jarek. Glede na samo izkopani krater, ki jo je tvoj bivši uspel izkopat, mislim, da rabiš 3 leta intenzivne vaginalne joge, da boš prišla v normalo.

A lahko približno oceniš njegov obseg tistega prvega in tega “svinčnik-a”, pa dolžine?[/quote]

dolg je bil 17, obseg 20

ta novi pa je bil kar daljši, ne vem, na uč bi rekla 20, obseg pa kaj pa vem ? 15 -+ kak cm, ker ga nisem merila. 🙂

Bom morala začet vaje delat. Kako dolgo, da bo efekt?[/quote]

Dolžina je še kar realna pri obeh, noja tale “svinčnik” je že kar nad povprečjem, jaz imam recimo 18, pa se mi zdi neko zdravo povprečje. Ampak obseg imam tudi sam 16, pa se mi sploh ne zdi svinčnik, oni prejšnji z 20 cm je imel res kar debelega, te čisto razumem, da so potem problemi, ker 20 je hudo nad povprečno debelino.

ooooo blagor…

Sem šla kr nazaj k bivšemu, nisem mogla več brez da me zapolni. Hvala vsem za nasvete.

Jaz ti priporočam, če si želiš občutek polnosti vagine, probajta s partnerjem fisting… meni osebno najboljši možni orgazem.

Ja fisting je res ql. Sploh intenzivnost orgazma in občutek polnosti se nemore primerjat s klasičnim seksom.

Kako pa ste se šle fisting? Kako to gre? Kako začeti?

A sedaj te vredu fila?

New Report

Close