Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu divji sex

divji sex

Sem potrebna norega divjega seksa! rabim enega do 40 poskočnega vzdržljivega in takšnega ki lahko skoči ko ga pokličem! ni pa primeren čisto vsak! pišite tisti ki ste res zainteresirani ste seksi atletski športne postave….. ne rabim nežnosti ali ljubezni. rabim samo seks…se dobiva poseksava in greva. pa še mogoče kdo ki ima prostor za takšen seks. sem namrec vezana stara 35 let. tisti ki ste pripravljeni poslati fotko mi napišite email, pa vam odgovorim.

samo okolica ljubljana, domžale, kamnik (pač ta okolica)

Pridi za vikend na obalo, se bova ponoči žgala. Čez dan lahko greš kamor te je volja. Prostor zagarantiran.

oglasi se mi sem med domžalami in ljubljano [email protected]

nova
Uredništvo priporoča

40 let …urejen..vzdržljiv..vezan

dober troll

ha ha glej fehtarje, kako pridejo na plano.

😉

piši na ZS
Sem dosegljiv tako kot ti ustreza

samo eno ponudbo oz en mejl sem dobila. žalostno. meni drugače ni problema do sexa pridet, samo ker se vezana želim popolno diskretnost in pa malo me je strah, da me kdo pozna. vse ponudbe ki ji dobim direktno me ne zanimajo, ker so to običajno od moških ki jih poznam, sodelavci, kolegi…..nikoli ne veš če je kdaj samo test, da je moj kermu frendu reku nej me zanalaš osvaja, da me testira ali bi zagrabila ali ne.

kam bi se pa sploh lahko javil, če pa ni tvojega mejla, niti nisi registrirana?

ti napiši mej in jest odgovorim nanj

Vidim, da si večkrat popoldan tukaj, se bom zadržal na tvoji temi in, če uletiš greva na privat klepet, se razpiševa, po možnosti izmenjava meil-e, lahko tudi mobi, ti dam svojo številko, bodočnost ti je pa znana, če bi bila ZA seveda (tudi poročen, lj.), je pa res, da sem starejši, pa ne me tukaj spraševat koliko. To je konkretna ponudba, torej si lahko žalostna samo zaradi tega, ker si jih želiš več.

ti napiši mej in jest odgovorim nanj[/quote]

Evo: [email protected]

Ce si ze tako zelis in ce si resnicno resna bos sama postila tu kontakt in potem bos lahko izberala po lastni volji! 😉

Drugace pa urejen postaven fant iz okolice Lj..star 25 ce te zanima pusti kontakt.

Vidim, da si večkrat popoldan tukaj, se bom zadržal na tvoji temi in, če uletiš greva na privat klepet, se razpiševa, po možnosti izmenjava meil-e, lahko tudi mobi, ti dam svojo številko, bodočnost ti je pa znana, če bi bila ZA seveda (tudi poročen, lj.), je pa res, da sem starejši, pa ne me tukaj spraševat koliko. To je konkretna ponudba, torej si lahko žalostna samo zaradi tega, ker si jih želiš več.[/quote]

Želim si le enega in tistega dobrega. ne želim si jih več. moram jih pa verjetno več videti, da vidim kateri me najbolj privlači.

Vidim, da si večkrat popoldan tukaj, se bom zadržal na tvoji temi in, če uletiš greva na privat klepet, se razpiševa, po možnosti izmenjava meil-e, lahko tudi mobi, ti dam svojo številko, bodočnost ti je pa znana, če bi bila ZA seveda (tudi poročen, lj.), je pa res, da sem starejši, pa ne me tukaj spraševat koliko. To je konkretna ponudba, torej si lahko žalostna samo zaradi tega, ker si jih želiš več.[/quote]

Želim si le enega in tistega dobrega. ne želim si jih več. moram jih pa verjetno več videti, da vidim kateri me najbolj privlači.[/quote]

Zato pa ti pravim da pusti kontakt nato pa izberaj..

[email protected] e o pa pisi

Napiši vsaj približno s kje si

si za divji sex.. jes sem tudi vezan piši mi [email protected]

[email protected] sem vezan, sportnik, dobre postave, simpaticen in iscem prav to kar si napisala 😉

popravek maila [email protected]

Glede lokacije dovolj specifično… Glede drugega tudi.. Toda..

Kaj je to “divji seks”?

Je to zgolj to, da si ti vezana.. Ali to, da si dobesedno zvezana?
Gre za 50 odtenkov sive ali še bolj običajne vanilije?
Kaj fantazije… Fetišov, dejanj.. Ali samo običajno flodranje?
Misijonarci.. Postejle?

Drugače, glede seksa.. Kot ženska ne bi smela imeti problemov. Ženske izbirate.
Do sedaj bi morala imeti že cel šopek kurčičev na ZS ali MMSih.

De omnibus disputandum..

ti napiši mej in jest odgovorim nanj
[/quote]

[email protected]

Edgin lizanje muce anala sex

Star sem 25 in imam stanovanje za druzenje

New Report

Close