Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Fafanje “dedku”

Fafanje “dedku”

Lep pozdrav.
Imam en problem ki vam ga opisem zdaj da vidim ali je kaj narobe z menoj..
Stara sem 20 let,zaposlena,postavna,tipi pravijo da sem huda bejba.
Dosti hodim ven in v soboto sem bila v disku kjer je med zaposlenimi bil tudi en starejsi moski (73let izvem drug dan in se to da je od direktorja tega diska oce bil to!!).Je pa bil v garderobi kjer je sprejemal in izdajal oblacila..
Bile smo stiri prijateljice in okoli 4h zjutraj ko sem bila ze precej alkoholizirana sem si sla po jakno da grem na cik pavzo…
V tem ko sem ga prosila za jakno sem mu nehote oz pac pomeziknila in se mu nasmejala…nic posebnega..Odidem ven in ko sem si prizgala cigaret je stal pred menoj in me vprasal ce kadim jaz ali samo vlecem in se kadi samo…In sem mu odgovorila da samo vlecem..Vprasal me je ce tudi njegovega..in sem rekla da JA…ojoj…namignil mi je da naj grem za njim..in sem sla…sla sva kakih 50m za vogal kjer se je ze bozal in se mi smejal…stopila sem do njega,ga zalizala in prijela spodaj…med lizanjem ga je vzel ven…pokleknila sem,mu lizala jajcka in mu ga pofafala do izliva v usta…se zdaj ne morem pozabiti okusa njegove sperme…sladka,ne pekoca kot pri mlajsih…Ko pomislim zdaj na to me stvar ful rajca…
A sem normalna???
Hvala za odg
A…..

Ne vem kaj te zanima? Če je v redu, da ti je všeč okus sperme ali da si ga faf.ala toliko starejšemu moškemu?
Naj ti povem… nič ni narobe. Prvo je moškim itak ljubo.. da ženska ravno ne bruhne in dela ne vem kake grimase
Drugo pa… če si šla prostovoljno… tvoja stvar in ni nič narobe…
Ja si normalna oz. vsaj nenormalna nisi 🙂

Sprasujem se ce sem normalna da me privlacijo 50 let starejsi od mene..?Sicer sexala verjetno ne bi..ampak orala me pa mika po tem dogodku vse bolj in bolj…Heeelp!

nova
Uredništvo priporoča

Kaj pa je to tolk posebnega?

Ti samo oraliraj! Mogoče, če bo razlika v letih 25 in ne 50, bo vse super, tudi sex.

Broad changed, things went wrong, shit happend, life goes on and I'm happy again.

A men bi ga tud potegnla?

če si za te jaz še nagradim da oceniš okus noje sperme
javi kaj če si za

Mater fu.kfehtarji kako ste bedni…

In kaj drugega si pa ti?

20letna. Nebom nč obtožval pa to, lepo da uživaš v tem kar delaš in kar si počela, če ti pašejo starejši in tko.

Mene preseneča ta lahkotnost? a je res tolk lahko dobit rane usluge? da je reku samo boš vlekla mojega?

Zdej sem po novem samski in ti garanteram da bom tale “pick-up” line sprobu 😀 Svaka čast temu ateku res.

ps. me zanima kolk šamarjev bom dobil v eni noči 😀

Mislim, da so tej “lahkotnosti” botrovale določene okoliščine, ki so se zaključile v končni izid…fafanje!

Ata je bil ob pravem času na pravem mestu in….BINGOOO..!!

Tudi jaz mislim da se je poklopilo več stvari….

V katerem filmu je bilo to?

V zgodbi je resnično edino to, da si to pisal/a v alkoholiziranem stanju, drugo je brez vezno nakladanje.

al pa je tip, ki ga je pofafal dedku

Sem opisala pac mojo dogodivscino in je to to.Je pa nekdo v zgornjem komntarju lepo napisal da je verjetno bil ob pravem casu na pravem mestu…Alkohol,osamljenost,pravi trenutek,pogum…
Hvala za odgovore…
Caaw

Nič ni narobe s teboj, tudi sama sem mal perverzna prasička……jaz sem imela ful vročo in perverzno lezbično izkušnjo s sošolkino mamo….jaz 18, ona 41….

sergejca a bos se ti opisala svoj scenarij za filem 😉

Ni blema, zakaj se ne poročita?

kako nekateri fantazira in pisejo potem to tu gor.

hej lp
saj to ni nič takega pač imaš fetiš na dedke hhh
a si bla mogoče v diskoteki anton? ;P

Bi tudi jaz povabil prijetno mladenko, da skupaj ušpičiva kaj strastnega….jaz njo, ona mene.

Tudi mene je en dedek enkrat na havbi avta fajn pofukal. Raztrgal mi je bluzo in potem hopa copa.

punca kako ti je ime rad bite kdaj resno spoznal in bi šla skupaj kam na lepše imam tudi službo in sem zaposlen čete kaj za

punca kako je tebi ime jaz bi te tudi tkole hopa cupa

New Report

Close