Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaksna diskr.stran, kjer najdem tipa za avanturo?

Kaksna diskr.stran, kjer najdem tipa za avanturo?

po več letih zvestobe in dolgočasja v postelji me je zamikalo,da bi dobila nekoga za obcasno avanturo. Samo diskretno,lahko je poročen, samo,da dobro izgleda, davje star od 34-44 let in da je tudi njemu zgolj do vroče avanture..

Tu gor, MŽ čvek je še boljši. Tam so zdolgočaseni poročeni tipi, ki komaj čakajo na novo meso.
Drugače pa kupid.com

pa predvsem da je to urejena,sexi,pohotna oseba.

ok kupid se mi zdi otročje..MŠ so pa verjetno sami brezposelni čudaki

Postavi se na vogal, ga boš dobila takoj.

Facebook,ker so fotke,je free,…

Ker ostali portali so tako hecni,najprej želijo kasirat,pol plačaš,objaviš fotke in pravijo da to nisi ti.Na enem portalu so pa umaknili slike,češ da so neprimerne.A gole punce so OK,in kakanje na usta je tudi OK fotka tam,pa lulanje v usta je tam tudi OK,slike s spolnimi organi so tudi OK,le tvoje slike ne.Očitno zaradi ljubosumja,ker si postaven,mišičast,…Glede na pritožbe in komentarje ostalih uporabnikov,pa se mi zdi,da je vse scam,sam da te pritegnejo k včlanitvi,pol pa jeb… u glavo.

Avanture.net

Smokva.com
Tam je raj za nedojebanke.Tud pari se nakdejo.Ni hec ampak zaresni kontakti.

urgenca.com

izbire kolikor hočeš, pa vsi iščejo zgolj sex

vsazga klošarja pa ne rabim :).

V kolikor bi bila resna s svojimi nameni, bi si jebača že dobila. Ženski res ni težko dobiti porivača, ko moža ni doma.

urgenca

avanture.com

Bodi zbirčna, vzemi si čas. takoj ko se boš registrirala te bodo napadli ko mrhovinarji.
Večina si jih bo zaželela rajc preko kamere, ali pa tvoje fotke. Odpade!

Jaz sem si na ta način našla 2 občasna “prijatelja”, tako da se da dobiti pravo in dobro stvar.

Samo res bodi previdna, ker je ogromno frikov tam gor. Od najstnikov do impotentnih dedkov, aja pa vsi so visoki 180, težki 85kg, atletske postave….. 🙂

Res , chataj z njimi, kupi si dodatno predplačniško sim kartico in se pogovarjaj z njimi, da izluščiš idiote.

Naj te ne bo sram spraševati stvari. Pa določi pravila igre, kje, kam, kako, kdaj, ….. predlagam najprej srečanje na “javnem ” mestu, nikar se ne dobi s tipom prvič nekje na samem.

Jaz sem se prvič dobila z enim v Cityparku, z drugim pa na sprehajališču psov, s seboj sem vzela obe moji mrcini. Šele ko je bil bodoči “kolega”sprejet z strani kosmattincev sem se dogovarjala naprej.

Aja, pa išči samo med poročenimi, ker se ti bo kakšnen samski nalimal na polno in bodo težave.

Poročeni znajo bit diskretni!

Če te še kaj zanima vprašaj!

🙂


Kandiatka za črno kroniko…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

To ni za tebe, verjemi. Tega ne boš našla na tak način, ker si ženska in ne moški. Če iščeš strast, se je treba zadeve lotiti drugače. Dobrega ljubimca se zapeljuje, ne prosjači in išče prek spleta. Najdi tarčo, globok pogled v oči in nasmešek, če tip ni neumen, maš ljubimca.

:-)[/quote]

:-)[/quote][/quote]

:-)[/quote][/quote]

Ločitev odpade! Le zakaj bi se ločila, če mi v zakonu manjka samo tiste pol urice na teden??
Mož ima precej manjše potrebe kot jaz. Vse ostalo nama špila že 20 let.

“znucala” se ne bom, zanj bo še vvedno dovolj ostalo! 🙂

Kaj bi šla tudi z žensko? Jaz bi probala, pa nimam jajc.

Ja, kaj naj hodi sedaj po svetu in globoko gleda tipom v oči??

Sodelavci, kolegi, sosedje, znanci, ipd.. itak odpade….. vse ostalo je pa treba poiskati.
Poanta je ravno v tem, da najdeš nekoga z podobnimi željami, za seks, ne za romanco!!


Kandiatka za črno kroniko…[/quote]

Ahahahaha…dobra :)!

Kaj bi šla tudi z žensko? Jaz bi probala, pa nimam jajc.[/quote]

Ne dopisuj si tukaj, vsem na očeh!

Registriraj se tam, pa išči! Tu te bodo samo napadali….

Našla boš sigurno, sem dobila tudi 2 taki mamljivi ponudbi, še razmišljam….

idi na kaki bazen, kjer imajo postavne tipe. tisti ki ti bo všeč idi do njega in mu reči če ti laho malo pomaga.

:-)[/quote]

O, lejo Yo_ :))

New Report

Close