Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu swinger klub labyrinth underground

swinger klub labyrinth underground

Lep pozdrav

Zanima me, če kdo ve za ta klub v Ljubljani, kje se točno nahaja in koliko je vstopnina?
Nikjer ne najdem podatkov…

Tudi mene zanima.

Točne lokacije ne vem, nekje v Šiški…

nova
Uredništvo priporoča

ojla jaz vem kje je in imam vse info lah me kontaktirate ne zs

Da ne odpiram druge teme…………je kakšna kandidatka, ki bi z mano obiskala kakšen swinger klub?

Mi lahko poveste tocno lokacijo…

Če bi klubovci želeli, da je lokacija znana širšemu krogu, bi to zlahka dosegli. Ali moram bolj direkt povedat za razumevanje*

Ta pravi swingerji vemo! In bi ostalim swinger parom tudi povedali, vendar če so le-ti res swingerji, to že tako ali tako vedo… Posameznikov pa je toliko, da jih zlahka najdemo drugje, ko (če) si ga zaželimo…

En lep pozdrav.
Sem samska in zanimam se za obisk kakšnega dogodka, ki bi vključeval svingerje. Zelo rada sem v vlogi opazovalca vendar nimam zadržkov pri vključitvi v dogajanje.
Prosila bi vas, če mi lahko kdo svetuje kam naj grem za svoj prvi obisk te scene saj na internetu ni veliko koristnih informacij.
Že vnaprej hvala!

Nevedna27
če te res zanima se mi javi pa se lahko kaj zmeniva..Namreč tudi jaz bi rad obiskal kak svinger klub..nisem bil še nikoli, bi bilo prvič, tudi zame,..
Sem sicer vezan, ampak bom od sredine tedna naprej prost :)) moja ni za te scene….

kje te spoznam?

Na tromostovju bom

tukaj se prijavi in pošlji zs
vikend je pred vrati 🙂

Mi lahko pises na mail [email protected]

Mi lahko prosim posljes podatke na [email protected]

S punco se raje ne bi vozila v Labince (Cassa Erotica) ali Rijeko (Elite) in bi rada prišla pogledat v Ljubljano (Labirynth Underground). Nekaj časa nazaj sem klical lastnika in mi je rekel, da naju mora notri nekdo povabiti. Torej s punco potrebujeva nekoga, ki je tam že bil, da naju spravi noter… Prosim kontaktirajte naju preko e-pošte “[email protected]”.

LP

sem simpaticen, vezan sportnik, ki si zeli spoznat vezano simpaticno punco do 35 let za diskretna srecanja pisi na [email protected]

Ojla nevedna27

Tudi sam sem samski,mam že tudi nekaj izkušenj s svinganjem,in če hočeš,bi lahko šla skupaj napr.v sun garden v sežani.Če te zanima kej več me kontakiraj preko zasebnega sporočila…ti vse lepo razložim.
LP

Živjo!

Z ženo bi se rada udeležila swinger party.
Zanima me,če je kakšna taka akcije v Ljubljani in kako pridemo v kontakt?

Hvala!

Nevedna… Z veseljem bi se kaj dogovoril s tabo…nekej izkušenj že imam v svingerstvu, tako da se lahko komot kaj dogovoriva…če hočeš v LJ, lahko greva tudi tja, drugače bi ti predlagal Sun Garden…

Javi se na [email protected] in se vse dogovoriva 🙂

Pa lep dan še naprej

Tudi naju mika svet swingerstva in bi rada šla v Ljubljani… nama lahko kdo pomaga kako vstopiti v kontakt? [email protected]

vsem željnim obiska cluba naj povem da je v klub dobvoljen vstop samo z priporočilom osebe kateri obiskuje klub in kateremu lastnik zaupa. tako da se brez veze trudite z mejli in nevem kaj. poteka takole: jaz kot član lah noter peljem posameznico ali par z tem da odgovarjam in reskiram svoje zaupanje pri lastniku. noter možem samo vstop v spremstvu osebe kateri imajo zaupanje pri lastniku kluba.

naj nama kdo na [email protected] sporoči kako priti do tega labirinta.
se dogaja tam tudi kaj podnevi?

iščem njo za obisk swinger clubov .sem v popolnosti swinger in si želi spoznati tudi takšno žensko. poznam veliko swinger clubov in vem kje se dogajajo razne prijetne zabave [email protected]

Najbolje da se zmenis z gabrotom, mal zamizita pa bo!

New Report

Close