Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex z zelo pijano punco

Sex z zelo pijano punco

Zanima me, če ste kdaj izkoristili priložnost in poseksali zelo pijano punco?

Jaz sem v študentu vedno ko je bil kak alko paty, zahalal ene 2 punce, (enkat eno enkrat drugo – nista se poznali med sabo), ko je bila dost nažgana sem ji lahko delal vse, vse me je ubogala. Naslednji dan pa kot da se ni nič zgodilo 🙂

Zelo velikokrat sem plesal z punca ki so bile malo pijane .
Zato sem uživav ob njej .
Enkrat sem bil na morju ki so bili sami pijani fantje in punce pa meje bila ena od punc zelo vseč .
Vendar sva se met plesom zelo lepo stiskala ter se pogovarjala v lepih rečeh tudi poljubila sva se .
Vendar se potem nisva nikoli več srečala .
Bila je fulj lepa ter lustna punca .

nova
Uredništvo priporoča

radovedn88 – upam, da si ponosen na to, da si posiljevalac. idiot. če bi to naredil moji sestri, da bi mi povedala, bi te prišel poiskat in ti štil od metle zaril meter globoko v tvojo ničvredno posiljevalsko nevzgojeno rit. pojdi domov in povej mami kakšen si, ponosna bo nate, da te je izrodila. smet.

kaj ce bi z vzgojo zacel doma. radoveden88 ni nic kriv ce se bi tvoja sestra nacuzala pa bi ga fasala.

pod svojim pragom pometajte

A res? In ko se bo tvoja šmrklja enkart napila kot najstnica in jo bo en posilil boš istega mnenja? Budalo.

Pri takih starsih kot si ti bi se jaz tudi napil.

Ne razumem kje je tle posiljstvo, če je punca pijana ko čep in ji rečeš če ti ga pofafa in gresta skupaj v njen flet, kjer ti sama sleče hlače, ti ga pofafa, se vsede nate in se nasaja nate da ji pride ter ti sama reče da jo glej v oči ko ti bo pihajalo.

PS: Mogoče je pa bila tvoja sestra 😉 Reci ji da je dobra ! 😉

Jest ko sm se nažgan odliču da grem furat avto in sm pol še v policaja fuknu alkotest v faco, sm pol tud sam odgovarjal za posledice svojih dejanj.
Ne vem zakaj bi blo pri puncah drugače. To da si nekaj počel nažgan ni nobena olajševalna okoliščina.
Ali kot pravijo naši sosedje : poslije karanja nema kajanja

Ko se na veselici punce napjejo se valjajo ukoli fantov .
Če se v parku fant in punca stiskata ter poljubljata sta oba malo že pijana .
Ko se kakšni fant napje do ne zavesti potem punci odpne hlače da jo bi poljubljal po telesu .
Če punca bruha se ga nameče zato jo fant reče da jo bo peljal domov .

Rad bi potem tudi zaplesal s punco, tudi če je bruhala.

Imel sem enkrat tako priliko, na poti domov z žurke, Njej se je seksalo pa sem ji razložil, da ja pač preveč pijana in da jaz z njo v takem stanju ne bi in sem jo lepo odložil pred domačim pragom.
Čez dva dni je bila pri meni in mi dala prav, saj tudi ona ne mara, da jo obdeluje kdo, ki mu smrdi iz ust kot iz soda.

Broad changed, things went wrong, shit happend, life goes on and I'm happy again.

Če nič drugega, ravno to ja …
Da bi moj sin takole zlorabil na pol zavestno žensko, mu odšraufam glavo, še prej pa nekaj drugega.

Če nič drugega, ravno to ja …
Da bi moj sin takole zlorabil na pol zavestno žensko, mu odšraufam glavo, še prej pa nekaj drugega.[/quote]

Ma ja… če ni dost trezna in je možnost, da se ji mal frklja, potem je zame vedno jasno – pusti pri miru, če me res hoče bo tudi trezna dala.
Jah, otrokom je pa treba predstavit vse posledice takega dejanja, s pravnega in psihološkega vidika. No, pa iz penološkega tudi, posiljevalci in pedofili v zaporu najbolj nasrkajo. 😉

sexyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

No jas sem zelo pameten do deklet vendar če spoznam kakšno punco na plesu se nekaj casa zgovarjava .
Vendar videl sem paže na veselicah kako so se fant in dekle ki sta bila pijana ter se v parku poljubljala ali lizala .
Po navadi se slatajo ter lezejo po klopcah samo da se imajo radi .

Ko smo imeli končni izlet smo se ga malo napili vendar zraven mene se je ulegla moja šošolka ki je bila vorenk pijana vendar sva se malo stiskala .

No enkrat smo z prijatlim napili bili smo na zavbavi .
Vendar zraven pri sosedni mizi so sedele neke punce ko me gledale potem sem eno izbral za ples .
Bila mi je zelo všeč ter zanimiva tudi poljubila sva se na lice .

No enkrat ko smo se napili smo lovili punce .
Vendar mi je neka punca ki je imela mini krilo rekla da bi rada seksala .
No vendar sva se začela poljubljati po licih .

Obratno. Enkrat sem bil jz zelo pijan in je ena izkoristila priliko… Neki časa sva se obdelovala v 69, pol sem pa zaspal :))

No enkrat ko je bila kolegica malo pijana sva z mojo punco poljubljala in stiskala .
Vendar ko je prišla blizu kolegica je bila malo pijana zato me je prijela roko in me mislila peljati v grmovje gotovo bi se zalizala z menoj .
Ko me je še parkrat slatala za lulčka se pravi da se rada zmenoj igrala ljubezen resničnosti .
Samo ne vem zakaj je potem name vcasih huda ali ljubosumna name .

Js bi pijanam puncam edino picko pa ritko zlizal cca 30.min,nebi je posilil bi imel prevec slabo vest

Jas priznam da sem enkrat v življenju plesal z zelo pijano punco .
Mislim da sem samo plesal kajti bili smo na morju v novem gradu pineti in ko smo neki večer pleali so prišli tja zelo pijani fantje in punce .
Pa se je ena od pijanih punc prijela mene da sva plesala .
Vendar ko sem jo malce stisnil je rekla da bi rada z menoj spala .
Ko smo šli spati sem jo lepo stisnil v slovo za lahko noč ona me je pa poljubila zelo je bila lustna punca samo kaj ko je bila vorank pijana .

Velikokrat vidim punce ki so pijane ter hodijo skupaj ponavadi se kakšni fant nasla na eno od pujanih punc ali ji daje poljubčka .
Vidim tudi kako punce z tistim fantom nazdravljajo ter se smejijo .
Če prav ima punca lepo srajco in hlače vendar ko jo voham malce smrdi po pijača .
Drugače se pa zagotovo nadišavi doma predno gre od doma .
Ima samo lepe ustnice kadar je našminkana .

V časih ko imajo fantje in punce konec osnovne šole se ga namečejo .
Vendar če se punca doma lepo napravi in našminka ter se nadišavi se nastavlja kakšnemu šošolcu .
Vendar če so šošolci malo že pijani potem kakšni šošolec prosi punco za prvi ples .
Ko se med plesom stiskata se tudi punca malce napje .
Če ima punca mini krilo jo fant stisne k telesu tako da se malce dotakneta trebuha .
Vendar če gresta šošolec in punca v strenišče se začne poljubljati ali lizati .
Nakoncu ko gredo domov se objemajo stiskajo ter valjajo po hodnikih .
Če gresta punca in fant v park se zlečeta obleko ter se začenjata poljubljati po ustnicah mogoče se pa vležeta na klopco ter se porivata .

New Report

Close