Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iščeva par

Iščeva par

Oglasi tipa iščem, iščeš, praviloma spadajo v to tèmo. Izjeme so tisti, kjer se je razvila konstruktivna debata.

Prosim upoštevajte, da telefonske številke niso dovoljene.

Raje vidim, da pišete oglase neposredno v to tèmo, kdor ga bo objavil kot novo tèmo, ga bom običajno tekom dneva premaknil sem.

Pri oglasu pomaga, če ga oddate prijavljeni, kot registriran uporabnik.

Mail naslovi so dovoljeni. Veliko sreče 😉

Par (Ž32, M38) iščeva simpatičen par za druženje, potepanja čez vikend, skupen dopust. Oba sva ljubitelja seksa, če se ujamemo je omejitev samo naša domišljija…

S katerega konca Slovenije sta?

nova
Uredništvo priporoča

Ljubljana

OK, preden vama piševa naju zanima samo še kako pribl. izgledata (suha, debela, atletska… postava) ter ali so vama všeč tudi kakšne kinky zadeve (katere?). Hvala za info! 🙂

Nisva manekena, nekaj povprečnega… 🙂
Omejitev je samo naša domišljija …. pod pogojem da se zaštekamo (nimava še veliko izkušenj s tem ).

Bi bila le za pogovor preko Gmaila, mogoče kakšno izmenjavo fotk? Vsaj za začetek? Midva nisva še nikoli menjala partnerjev…

Lahko ja 🙂
Pišita na ZS ali posredujta mail.

….LUDO EJ…….

Midva tudi iščeva punco ali par od 25-40 let.

Več na ZS

Ojla.
Želel bi spoznat žensko , katera pogreša nežnosti, pogovore, cartanje, sex…
Saj takšnih ni, a ne? :))
Tako za neobvezujoča srečanja…brez kompliciranja no:))

e jejej kva teb ni jasn

lejte marsikatera štala premore par konjev in kobil,postrezite si.hahahaha

Iščem dekle za prvi ples z menoj .
Srčno upam da je plesalka se samska .
Če boš lepo napravljena se bova močno zaljubila na prvi pogled .
Dekle pošiljam ti nezni poljub ljubezni .
Ter ti sporočam date ljubim zato komaj čakaj da te spoznam .

Iščem žensko za sex, devičnik pohoten, leta niso pomembna, več v zs. 😉

Kot je razvidno iz naslova…se na koroškem sploh kaj dogaja?na tem forumu se sploh nisem zasledil kakšne potrebne,poročene korosice ki jo zanima kaksna avantura….ali pač?me zanima če katera sploh javi na tem forumu in si tudi korošci damo duška.lp

Srečno vezan, a vseeno mi manjka nekaj. Še sam ne vem kaj, mogoče ti, ki mi boš prinesla nasmešek na obraz.

Kot že sam naslov pove, iščem predvsem eno starejšo damo za občasna vroča srečanja. Moram po nekaj časa spet poskusit z novo temo in ugotovit, če si sploh kakšna starejša želi kdaj pa kdaj ‘mlado meso’…morda pa kdaj le bo kaj…

mladi 02, kaj je zate starejša?

40, 50, 60,

več kot 25…))))

A je ktera tu z velik sexualne fantazije tu gor’

Zelo rad bi spoznal par za prijatelstvo sem resen in diskreten z bolj malo izkušnjami

zurer…nimaš sreče kaj?

lahko tudi samo ženska katera pogreša kak pogovor ali pa tudi kakšno nežnost

Zelo si želim imeti intimno prijateljico ali pa par že dolgo sanjarim o vsem temu imam izkušnjo izpred 10 let in bi rad ponovil ne iščem po portalih kjer so lažni profili oziroma lažne osebe!Naj povem,da imam rad nežen in rahlo začinjen sex s kakšno perverzno zadevo,zelo rad oralno obdelujem lepo negovane lulike osebno mi je najbol važno,da partnerka uživa pa,če si ga moram sam na koncu koncev sam vržt na roke..sedaj pa upam,da se bo našel kakšen pameten komentar ali pa me bodo določeni popljuvali

New Report

Close