Forum.Over.Net

Sex v mestu

Anonimni odrasli pogovori o seksu, spolnih praksah in skritih fantazijah. Zmenki, iščem, iščeš? Vse kar ste želeli vedeti o seksu pa si niste upali vprašati.

oglasi, iščem, iščeš...

Default avatar

sevae

Je kakšna zainteresirana družbe fanta ?
Default avatar

dolencforever

a je še kera za? ;) dolenjska 20yo
Default avatar

matej35 let

Sem čeden fant, samski brez prtljage, če je kakšna poštena punca za kaj naj se javi, prostitutke in podobno obvoz. piši na mail [email protected]
Default avatar

Avtobusar

Jaz imam pa željo po cartanju s poročeno žensko od 40 -50
Samo za užitek obeh.
Default avatar

roman-m

Če katera išče tipa, ki ni čudaški nakladač kot večina tukaj, se drži dogovora in je resen, se mi javi na mail. Iščem žensko družbo, ne samo seks, ampak morda tudi druženje brez nekih obveznosti in pričakovanj.
[email protected]

Sem samski, 34/182/110/14, osrednja Slovenija.
Default avatar

skokec6

Iščem punco ki bi me popeljala v svet užitka, pokazala nekaj novega. Sploh analno, BSDM in podobne zadeve...
Okolica Celja, 30 let, 181/80. [email protected]
Default avatar

obožujem dekleta

Želim si spoznati dekle, ki bi si želela biti oralno zadovoljena. Sem fant malo čez 30, samski, dokaj čeden, prej vitek kot kaj drugega, normalne postave , fizičnega izgleda in normalnih pogledov. Izraz mi je kar malo grob, saj jaz pod to zadovoljitvijo štejem lep odnos do dekleta, ki drhti pod mojim jezičkom in se predaja nasladi. Kolikor časa želi. Imam sicer določene pogoje v smislu, da je dekle zdrava v smislu spolnih bolezni in splovil, da je samska, da nima otrok, leta naj bodo v zakonskem razponu tam do 30 let, in pa da nisi zelo obilna. Rad imam srednja in vitka dekleta po postavi, vse ostalo je nepomembno. Vseeno mi je ali imaš velik ali majhen nos, takšna in drugačna usteca, ušesa oblikovana tako ali drugače, kratki dolgi lasje vseh barv in oblik, no razen sive, navdušen sem nad raznoraznimi oblikami in velikosti lulike, ščegetavčka in sramnih ustnic. Lahko si še nedolžna, pravzaprav mi je to nekaj zelo lepega in te bi z še večjo pazljivostjo , občutljivostjo in nežnostjo vodil do užitka. Še posebno imam rad tudi dekleta z zobnimi aparatki ali zobnim nakitom, to mi je tako prikupno in erotično in dekleta z očali. Pri meni in z mano boš NA VARNI STRANI, diskretno. Oboževal te bom kot najlepši cvet.V zameno ne zahtevam seksa ali česarkoli drugega. Meni je lepo, ko je tebi lepo. Zberi pogum, naj te ne bo sram ali strah, piši mi na mail [email protected]
Default avatar

Na vrhu

Iscem starejso zensko od 45-65 za obcasen sex.Star sem 33 let iz stajerske.Sem normalne postave.
Vedno je bila moja zelja da sexam z starejso zensko.
Prosim brez butastih komentarjev.
Default avatar

Lol20

A je kaksna 20 letnica za aventuro al pa 18 letnica
Default avatar

FANT20

JE KERA PUNCA SAMSKA SEM STAR 20 LET IN SI ŽELIM NAJTI SVOJO SORODNO DUŠO

PUNCA MORA BIT DOBRO SRCNA PRIJAZNA IN DA JI NI VAZNA LEPOTA
Default avatar

Dj008

Je kera punca za rajcanje perko kamrce
Default avatar

Sex08

PROSIM A BI SE NASLA KERA ZA SEKS
Default avatar

Mario30

Zdravo.sem 30 letni fant ki si zeli spoznati svojo sorodno duso.lahko si stara od 25 naprej.otroci niso ovira.vse zainterisirane lahko pisejo na mejl.
[email protected]
Default avatar

Fdg

Sem 26 letni fant sem zelo strasten zelim si spoznati dekle zensko za diskretna druzenja leta niso ovira sem prijazen in diskreten lahko si vezana me ne moti ..lahko tudi ponudim manjso nagrado v zameno za druzenja

Pisi na : [email protected]
Default avatar

lukaisce

Živjo, star sem 25 let in sem iz Ljubljane. Iščem žensko za druženje in morda kaj več. Leta niso pomembna. V prostem času se veliko ukvarjam s športom, z veseljem pa bi del tega časa posvetil za druženje s prijetno osebo ;). Iščem tudi partnerko za ples. Piši mi na mail [email protected]
Default avatar

pitoon41

spoznal bi te
Default avatar

banalo

Živjo,

Nocoj sem poslovno v LJ in bi se rad v večernih urah malo pozabaval s kakšnim dekletom ali gospo.
Seveda sem za uslugo pripravljen plačati, je pa zahteva anala in lasten prostor.
Default avatar

Bigdevil22

Obozujem cim starejse dame...vendar po mojih izkusnjah imam tezavo...zaradi 20+ cm in kar precej debelega orodja zna biti za zensko bolece...iscem diskretno damo ,ki uziva v vecjih centimetrih...sem visok..sportne postave..44 let
Default avatar

milangabro

želim spoznati resno urejeno diskretno z močno željo po drugačnem sexu. želim si experimentirati vedno drugače in drugje. klasika je nezanimiva. sem resen zanimajo me vse vrste drugačne spolnosti . spoznajva se in uresničujva želje en drugemu .
Default avatar

Bigdevil

Obozujem oralo..iscem urejeno zensko ne glede na leta...ki bi si zelela vroc jezicek na svoji lepoticki...kadarkoli kjerkoli...ni lepsega kot biti z jezikom med tvojimi nogami in opazovati kako se ti telo zvija v orgazmicnem krcu....