Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Posvojitev otroka in rejništvo še kdo čaka sporazum z Rusijo?

še kdo čaka sporazum z Rusijo?

Zanima me, če še kak par čaka, da bo podpisan sporazum z Rusijo, potem pa gre v posvojitev?

Verjamete, da bodo stvari “boljše”, cenejše….?

Baje, da naj bi bil podpisan konec leta.

http://www.mddsz.gov.si/si/medijsko_sredisce/novica/article/1939/7222/94913ac0036c4f4160b1f3f67eb918db/

ne ceneje ne bo, je pa sporazum nujen saj ga zahteva RF

Po izjavah našega ministrstva naj bi odpadli stroški odvetnika, ostali bi stroški prevodov, letalskih kart, nastanitve..

nova
Uredništvo priporoča

dajmo bit realni, odvetnika rabiš … Italijani imajo sporazum, a delajo prek odvetnika … kdo bo sicer zgoraj v mašineriji uradov poskrbel, da se tvoj papir premakne iz točke A na točko B;
tam veljajo njihova pravila in ne to, kar si naše mini. zamisli

tudi meni je čudno, ampak tako trdijo. Da bodo imeli nekega svojega “predstavnika” gor in bo on urejal take stvari.

V čem bi pa bla fora, da bi sedaj lagali? sporazum bodo sprejeli tako ali drugače.

ne lažejo, samo ne povedo vsega … kot običajno … sporazum pa morajo podpisat, ker je to ruski pogoj
sicer bomo pa kmalu videli koliko otrok bo prišlo v slo s pomočjo tega “predstavnika”, koliko časa se bo čakalo, da te sploh pokličejo, kako dolgo se bo čakalo na sodišče …

naši so kot vedno SILNO pametni, zaverovani sami vase … daaaaaaaleč od prakse, dejanske situacije itd; pa kaj bi naštevali, saj so že dokazali kako “uspešni” so

Raje ne čakaj in pojdi čpim prej v akcijo. Imam podatke, da v Sibiriji poteka vse hitro in, da trenutno sploh ni nobenega Slovenca v čakalni vrsti. To mi je rekel gospod, ki tam to ureja in me pozval, naj to sporočim doma.

New Report

Close