Najdi forum

Posvojitev iz Moskve

Pozdravljeni vsi ki čakate na posvojitev, ali pa ste posvojili, pa bilo iz katere države.

Mene zanima konkretno Moskva.

Midva imava že vso potrebno dokumentacijo pri odvetniku v Moskvi (torej sva dala čez apostile, konzulat….prevod…). In sedaj čakamo. Nima smisla govorit kako dolgo je to čakanje, čeprav je le en mesec (odvetnik je po DHL-u dvignil dokumente 01.07.2013) odkar je pošta prispela v Moskvo.

Iz vaših izkušenj me zanima, koliko ste čakali od prejema dokumentov odvetnika v Moskvi, do poziva da greste prvič gor. Vem da je nekoliko različno od primera do primera, ampak vsaj približno ……. 4 mesece…..pol leta…..eno leto…….(upam ne de tako dolgo)

Morda sem malo neučakana ampak po tolikih letih truda ne vidim ure da se nekaj premakne na bolje……..

Zelo bi vas prosila za informacije. Zelo vam bom hvaležna.

Vso srečo vam želim v bodoče z vašimi sončki.

Maša, tudi sama čakam, ampak mislim, da pred novembrom ne bo nič. Srečno, pa oglasi se!!!

A res? Kdaj ste pa oddali papirje v Rusijo???

Hvala za info, pa seveda se oglasim

lp

nova
Uredništvo priporoča

Tudi julija… napisi mi svoj mail, pa bova na vezi 🙂

nič panike, čez poletje malo upočasni; preverit pri prev. koliko jih je pred vami, najlažje je če imate kontakte s tistimi, ki so trenutno v akciji, torej odhajajo sedaj gor, ker se da potem precej hitro ugotovit približen čas; november je realen, ker jih je še par, ki so pred julijem poslali in čakajo na odhod; vse dobro; kmalu bo življenje dobilo nepredstavljive dimenzije :)))

Kot pravi bo bo, čez poletje se upočasni. Naši dokumenti so bili v Moskvi v začetku meseca maja in imamo sporočilo, da potujemo septembra. Vse dobro!

“… kmalu bo življenje dobilo nepredstavljive dimenzije” si morem zapomnit, mi je všeč :))
Res se včasih zdi, da se čas premika počasi, ampak sama mislim, da pride vse ob svojem času :))

pozdravljene.sem nova tukaj ampak bi rada malo poklepetala in prosila za kak nasvet glede posvojitve v sloveniji,,izkušnje,čakanje,vse me zanima v zvezi s tem.hvala

Tudi midva sva dolgo čakala, iskala in iskala razne verijante. Našla!! Je možnost posvojitve ruskih otrok iz juga rusije. Je tja več kilometrov, pa veliko manj čakanja in posrednikov. Tudi cene so za četrtino nižje kot v Moskvi. Pišite na : [email protected], tam vam bodo vse objasnili.!

Živjo.
najprej hvala za informacijo.
bi te lahko prosila za kakšen dodaten tvoj kontakt, da bi lahko vprašala še par stvari? mogoče kak email?

hvala.

Pozdravljene.
je mogoče kdo kontaktiral zgornji kontakt? Glede na to, da se gospa, ki je napisala post več ne javi..

hvala.

Kontaktirala na zgoraj naveden elektronski naslov, upala da dobim odgovor, ampak žal nič od tega. Tako pač je…….žal…….

Maša, hvala..
ČE bo slučajno odgovor, mi boš prosim sporočila? Hvala.

Vidva še vedno čakata? Imata vsaj kakšne informacjie?

Maša, mi lahko prosim napišeš svoj mail?? Imam nekaj informacij in me zanima tvoje mnenje..

hvala.

Živijo “je kdo”, moj email je maš[email protected]

“masa76” in “je kdo”, jaz sem pisala na [email protected] in so mi odgovorili. zaenkrat še nimam nobenih konkretnih informacij, me pa zanima, če so odgovorili še komu oz. ima kdo kakšne izkušnje z njimi…

“masa76”, glede na to, da sta dala vlogo lani, me zanima, če postopki tečejo, ali so se res zaradi usklajevanja glede sporazuma ustavili?

firbčna, kaj so ti pa napisali?

srecka, dobila sem le kratek odgovor, da je posvojitev možna in pa da je treba 2x potovati v Rusijo, poskrbeti za overjene prevode in da postopek traja nekaj mesecev… vendar o tem kontaktu ne vem nič, saj sem ga našla tu na forumu.

midva razen CSD-ja še nisva nič urejala, zato tudi ne veva kako naprej, na koga bi se glede papirjev lahko obrnila… če ima katera kakšne info, bova hvaležna.

tudi jaz ne vem veliko, vem, da se lahko obrnete na ga. Jadranko Simončič, ona vaju bo napotila naprej..

mi je pa zanimivo tole… jim bom še jaz poslala mail, da vidim kaj bodo napisali.

“hitreje”, se lahko prosim javiš in poveš kaj več, če sta res že posvojila preko njega?

Firbcna, jaz sem dobila podoben odgovor kot ti. In to v slovenskem jeziku. :-S ti tudi?

Prosim, prosim, naj se javi kdo, ki ima izkušnje z zgornjim kontaktom.

New Report

Close