Najdi forum

srečanje posvojencev

Pozdravljeni!

Imam samo eno uprašanje ali je kje kakšna posredovalnica , ki organizira srečanje med posvojenci in pravimi biološkimi starši ali pa morda samo kakšen klub kjer se srečujejo ljudje , ki so bili posvojeni.

Lep pozdrav!

Nicola

nicola zdravo,

za društvo posvojencev ne vem, povprašaj CSD.

srečanje posvojencev in njihovih bioloških staršev pa ureja center za socialno delo. pozanimaj se na tem centru v tvojem kraju. če si posvojenec/ka zaprosiš center, da bi rada spoznala svoje biološke starše. naprej urejajo oni.

mm

Mislim, da pri nas ni posredovalnice kjer bi organizirali takšna srečanja. Kot je napisala mm ne vem v kakšni situaciji si, in če si posvojenka, je treba svojo željo o srečanju s svojo biološko materjo ali starši povedat tudi tvojim krušnim strašem in se pogovorit z njimi kaj mislijo o tem. Če si dovolj stara in zrela, boš razumela da jim najbrž ne bo takoj po volji in da bodo vprašanja zakaj pa kar na enkrat želja da vidiš svoje biološke starše iskali vsepovsod in da bodo iskali za to napake pri sebi .
Zdi se mi prav da jim poveš, da jih imaš zelo rada ampak da bi pa rada spoznala svoje korenine in kaj mislita o tem?

Tudi jaz bom enkrat v tej situacijo ko bo otrok želel vedeti o njegovih koreninah in ne bi želela da poizveduje za mojim hrbtom, ampak bi mi bilo ljubše, če bi jo skupaj našli, poklicali če je za srečanje in stvar je rešena.

Lep dan!
Eva*

nova
Uredništvo priporoča

Glede srečanja posvojencev je tako, da jih organizira društvo Deteljica, Grabljovičeva 28, Ljubljana

http://24ur.com/naslovnica/interaktivno/klepetalnice/20040316_2037695.php?Ara=1i13

http://www.ringaraja.net/nosecnost/Clanek.asp?clanekID=107

Stike med posvojenci in biološkimi starši pa organizira CSD, s katerega območja je posvojeni otrok.

oprostite ne govorim slovenski,zanima me kako i gdje da dodjem do informacija,,,,leta 1988 in ljubljanskoj porodnisnici dala na posvajanje svoju kcerku…..kako da dodjem do podataka gdje je posvojena”ako slucajno poznate nekog ko je posvojen a rodjena 14.07.1988 leta in ljubljani….zivim u BiH LEP POZRAV

Anesa, spodaj imaš seznam centrov za socialno delo, po moje je najboljše, da pokličeš vse ljubljanske – oddelek za posvojitve, tam te bodo napotili naprej oziroma dali informacije, kako in kaj.
Želim ti dosti sreče pri iskanju in razumevajoče posvojitelje, ki ti bodo pripravljeni posredovati kakšne informacije.

ups, še link:

Nicola, v kolikor si še aktiven na forumu se mi prosim javi na moj mail ali zs 😉 Lp

Za posvojitev svoje hčerke povprašajte CSD LJUBLJANA CENTER, oni so imeli posvojitve .

Iščem svojo hčerko (roj: 11. 08. 1984, v Ljubljani ), bila je posvojena … Prosim, če delite naprej in mi jo pomagate poiskat, KONTAKT: [email protected]

New Report

Close