Najdi forum

rejništvo – rejniki

Je tukaj kakšen rejnik/rejnica?

Super bi bilo malo poklepetati, izmenjati izkušnje…

Pozdravljeni,
tudi sama bi rada kaj poklepetala,pa mi žal ne uspe dobiti rejnic,ki bi se bile pripravljene javno izpostaviti.Včasih imam občutek,kot,da se vse rejnice bojimo povedati kaj nas žuli in bomo zaradi tega takoj javno napadene.

Razumem dilemo.
Ampak saj tukaj smo “skrite” pod vzdevki.
Če pa bi se nas več našlo, bi pa predlagala, da se mogoče ustanovi skrita FB skupina, kjer bi se lahko pogovarjale.
Kaj menite?

Tudi meni manjka pogovor z drugimi rejnicami o vseh naših težavah in o vseh lepih stvareh, ki jih doživimo.

nova
Uredništvo priporoča

Sama se trenutno najbolj mučim z odločitvijo SCD,da zaradi moje starosti-stara sem 54 let,ne morem dobiti več otrok.
V reji imam 8-letnega fantka,želela sem imeti poklicno rejništvo,a mi to nikakor ne uspe.Želim si manjših otrok,saj sem imela s starejšo rejenko velike probleme in sem na mojo in željo rejenke,rejništvo prekinila.Dekle je bilo pri nas v viked rejništvu,čez teden je prebivala v zavodu.
Želele bi,da se oglasite rejnice in zaupate svoje tegobe,seveda pa tudi vesele dogodke.

Mogoče lahko poveste kakšne težave ste imeli z starejšo rejenko in koliko je bila stara?

Vse dneve,odkar ste mi postavili vprašanje Rejnik1,se mučim,če vam naj odgovorim na vprašanje.
Z veseljem bi delila svoje izkušnje in se pogovarjala z ostalimi rejniki,pa sem bila posvarjena-ne morem izdati,od koga-da ne smem na tak način izpostavljati otrok,ki so v rejništvu.
Škoda,res bi mi pomagalo,če bi lahko malo poklepetala.

New Report

Close