Najdi forum

Rusija, posvojitve 2016

Seznanjena sva, da posvojitve potekajo brez težav tudi v Permu. Več informacij o temu vam lahko da ga. Jadranka, ki že dolga leta sodeluje z rusko odvetnico. Pomaga vam pri pripravi dokumentacije, ki jo tudi uradno prevede. Prav tako lahko posvojijo otroka samske ženske.

Pozdrav,

glede posvojitve v tujini: kako lahko pridem v stik z ga. Jadranko? Kakšna je okvirna cena priprave dokumentacije?

Hvala in lepo pozdravljeni.

Mi smo posvojili v Sibiriji, kjer tece. Za Perm nisem prepicana. Ga. Jadranka nima pravih informacij. Mi smo dolgo cakali preko nje.
Dolgo nam je zagotavljala, da vse normalno tece, a smo le izgubljali cas…..Nekaj parov je celo usmerila v drugo regijo, kjer so vrgli stran kar precej denarja, zgodilo se pa ni nic….
Posvojitev stane okoli 30.000 eur

nova
Uredništvo priporoča

marinadica, kdaj sta pa posvojila? Ta znesek cca. 30.000 je to pod 30.000 ali čez? Koliko so sedaj stari otroci, ki so za posvojitev?
Hvala.

30 000 evrov ?! Groza ! NE vem , zakaj se govori ,da je toliko otrok za posvojitev potem pa isčejo tolikšne količine denarja da te je kar kap . Največ , kar bi jaz lahko zbrala je 3000 evrov .

Tudi mi smo posvojili v Sibiriji, po tem, ko smo dolgo cakali v drugi regiji.preko ge.Jadranke.
Z go.Jadranko pa le previdno, veliko zavajanj, netocnih informacij….
Ne pogovarjajte se s posrednikom preko nje, ampak kar direktno. Tako boste dobili ažurne informacije

Terapevtska skupina za odrasle z izkušnjo posvojitve

Posvojitev je izkušnja, ki lahko kadar koli v življenju povzroči raznovrstne stiske in sproži čutenja, ki lahko precej okrnijo kakovost življenja. Če čutite, da na nekatera vprašanja, povezana s to izkušnjo, sami ne najdete odgovora ali opažate upad funkcionalnosti na različnih področjih življenja, se lahko pridružite skupini, v kateri bomo rešitve iskali skupaj in se sočutno podpirali.

Vabljeni odrasli od 18. leta s tovrstno izkušnjo, da v varnem okolju spregovorite o njej in se razbremenite čutenj, ne da bi tvegali nerazumevanje ali obsojanje.

Srečanja bodo potekala dvakrat na mesec po dve uri. Vodila jih bo prof. Nataša Vrbnjak, zakonska in družinska terapevtka, direktorica zavoda Natale (https://www.natale.si).

Prijavite se lahko po telefonu (tel. št. 069 613 068) ali po e-pošti ([email protected]).

Toplo vabljeni!

 

Terapevtska skupina za starše, ki so posvojili otroka

Posvojitev otroka je čustveno močna življenjska izkušnja, ki starše posvojitelje postavlja pred zahtevne naloge. Poskrbeti morajo za specifične otrokove čustvene potrebe, da bi se otrok lahko nanje varno navezal. Da bi to zmogli, pa morajo poskrbeti tudi za svoje čustvene potrebe, ker so samo razbremenjeni starši lahko čustveno dostopni in odzivni.

Vabljeni pari s tovrstno izkušnjo, da v varnem okolju spregovorite o njej.

Srečanja bodo potekala dvakrat na mesec po dve uri. Vodila jih bo prof. Nataša Vrbnjak, zakonska in družinska terapevtka, direktorica zavoda Natale (https://www.natale.si).

Prijavite se lahko po telefonu (na tel. št. 069 613 068) ali po e-pošti ([email protected]).

Toplo vabljeni!

 

New Report

Close