Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Posvojitev otroka in rejništvo Rusija – še kdo posvaja¸¸¸

Rusija – še kdo posvaja¸¸¸

Še kdo posvaja iz Rusije? Iz katerih mest se sedaj posvaja? Slišala sem, da je Moskva zaprta.
Je letos kdo posvojil? Kakšen je bil strošek? Je še vedno 30.000 ali že kaj več?

Hvala vsem, ki se boste javili.

Pozdravljeni,

tudi mene zanima, glede na to da je sprejet nov zakon o istospolni partnerski zvezi, ali posvojitve iz Ruske federacije, še potekajo. Moskva, kot mi je znano je ustavljena. Kaj pa Sibirija, San Petersburg, Perm?

Kako pa potekajo posvojitve iz Gane? Kdo ve za celotno “proceduro”?

Zelo bi bila hvaležna za informacije.

Posvojitve iz Gane potekajo zelo hitro. Ko pošlješ mail odvetniku, ti v parih dnem pošlje informacijo o otroku. Potem pošlješ del denarja in dobiš podrobne informacije. Čez cca. 1 mesec potuješ dol. Res, ful gre hitro.

nova
Uredništvo priporoča

Srečka, a ste vi potem posvojili iz Gane?
Koliko stari otroci se pa posvajajo? Se lahko posvoji zdravega otroka?

Brala sem, da so v Gani tudi precej zaprli posvojitve zaradi trgovine z otroci:( Menda so skoraj vse agencije zaprli,razen parih, ker je šlo za korupcijo in trgovino:(
A ta odvetnik deluje legalno? Je vse ok? Si zelo želim otroka ga pa vseeno ne bi želela komu ukrasti 🙁
No, upam da se bo še dalo posvojiti takrat ko bom imela vse papirje urejene.. naenkrat imam občutek, da se mi zelo mudi 🙁

Še vprašanje za tiste, ki ste že posvojili otroka druge rase. Ali imate kakšne težave zaradi okolice? Kakšne negativne izkušnje? Vem da se otroci običajno “spravljajo” na drugačne (kakorkoli pač že), upam da potem nimajo še več težav? Kako pa odrasli sprejemajo da je družina pač drugačna? Sem brala blog ene ženske iz Amerike in je pisala kako so se tuji ljudje stalno vpikovali v njih in njihove otroke..

Pozdravljeni, posvojitve iz Rusije-Sibirije potekajo za sedaj nemoteno in dokaj hitro, še hitreje in z manj stroški pa posvojitve iz Gane. Konkretnejše informacije lahko dobite v DTC Banko, kjer se srečujejo tisti, ki so že posvojili otroke in tisti, ki so tik pred tem.

Pozdravljeni !
Tudi mene zanima ali je kdo tukaj ki je posvojil iz Rusije in ima sveze novice ter lahko pomaga z informacijami ?!

Jala111, ne, midva nisva posvojila iz Gane, imam pa kolegico, ki pravkar posvaja.. lahko jo vprašam, če je pripravljena deliti informacije.

Zdravo, posvojitve iz Rusije-Sibirije potekajo nemoteno. Ker se je veliko slovencev zbalo spremembe zakonodaje, je čakalna doba še krajša. Trenutno vem za en par, ki je dobil sodišče in šel po otroka, sedaj odhajajo še trije , ki jih poznam. Tudi samska oseba. Za enkrat naj se ne bi nič spremenilo.

Kaj pa cena je še vedno ista? 15.000 eur za Maxa + cca 15.000 za stroške?
Koliko pa so sedaj stari otroci?

Cena je ista otroci pa stari od 1,5 do treh let. Do sedaj nihče ni imel večjih zdravstvenih težav.
Pozdrav in čim prej pojdi v akcijo!

New Report

Close