Najdi forum

Pozdravljeni, sem ženska blizu 30ih, že od nekdaj me v vseh smereh privlačijo starejši moški (cca 10-15 let). V komunikaciji, odprtosti, pristopu je to čisto neka druga zgodba, kot pa z nekom, ki je približno istih let kot jaz. Z vrstniki redko najdem skupni jezik, zanimivo temo za pogovor in skupne točke. Do zdaj se še nikoli nisem spustila v neko romantično razmerje z osebo s tolikšno starostno razliko.
Zavedam se, da sem simpatična, realna, razgledana, preprosta, pozorna, z aktivnim življenjem, zanimiva kot oseba, vem kaj hočem, vizualno izgledam kar precej let mlajša kot sem dejansko. “snubcev” in naklonjenosti z moške strani mi ne manjka.
V zadnjem času je v moje življenje vstopilo kar nekaj moških, ki so precej starejši od mene, tudi 10let in več in je z njihove strani čutiti veliko naklonjenost, držim distanco, ker se ne bi rada opekla.
Tukaj pa me zanima moški pogled na vezo z 10let mlajšo žensko…Bi se npr 40letnik res spustil v (resno) romantično vezo z neko 30letnico in si z njo ustvaril življenje ali gre zgolj za neko strast, poželenje, občutek mladosti, pihanje na dušo…
Vesela bom, če podelite kakšno izkušnjo, mnenje, vaš pogled na to… Hvala

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

No, med 30 in 40-45 pa ni zdaj neka velika razlika… Te so bolj med 15 in 25 ali 20-30.
Težko se najde resnega partnerja nasplošno, definitivno pa ni (samo) stvar let. Menim, da je bolj rizik v smislu, da ti startaš iz položaja manjvrednosti (po kopitu šef-tajnica), ki se dalje zavleče. Pa kakšne prejšnje družine z njegove strani.
Je pa samo mnenje na poznavanju 4 zelo resnih parov z “veliko” starostno razliko 5-10 let, en celo z 20let mlajšo. Pač ni nemogoče, je pa odvisno od ljudi.

hey, go for it…vztrajaj pa na custveni distanci dokler zmores. Its the experiences that count.

nova
Uredništvo priporoča

Bi rekla, da nisi ravno samozavestna, čeprav nekaj nakladaš o svojih dobrih lastnostih.
Stari moški privlačijo mlajše ženske zaradi dveh stvari – denarja in položaja, kar je čisto v redu.
Druga stvar pa je, da so neke ženske zelo nesamozavestne, imajo pomanjkanje priznanja s strani očeta in zato iščejo neko potrditev pri starih, pa tudi ne upajo si iti v korak s svojimi vrstniki. starim pa so zanimive zaradi mladosti, saj se vsi moški slinijo po čim mlajših. Torej res ne bi smel biti problem, da ne bi našla enega dovolj starega zase. Večina je sicer že ločenih, tako da pričakuj prtljago in prilagajanje bivšim ženam in otrokom. Če hočeš imeti z njim otroke tudi sama, se to dogovori takoj na začetku, ker eni nočejo imeti več otrok. glede izgleda se ne sekiraj, ker star mož te bo postaral, tako kot boš ti pomladila starega in bosta na koncu zgledala približno podobno.

Ceprav mogoče ne boste prebrali, sem se odločila, da vam kar odpišem (Po napisanem sklepam, da ste ženskega spola)
Z denarjem in svojim položajem sem v redu, sem zadovoljna s svojim življenjem in nikoli moskega nisem uporabljala kot bankomat.
Druga stvar, ki mi je padla v oči, da primerjate nesamozavest in pamet. To sta dva popolnoma različna pojma.
Če si samozavesten, se ne pomeni, da si tudi pameten in obratno..

Pri vas me je zmotilo, da me obsojate in pravite, da po vašem mnenju lazem, pa me sploh ne poznate, in ne, nimam problema s samozavestjo.

Jaz sem postavila čisto drugo vprašanje in nisem prosila za analizo moje osebnosti in obsojanje.
Sem tudi zelo lepo napisala, kje vidim problem v odnosu z vrstniki, če ste seveda dobro prebrali moje “nakladanje”.

Ne vem zakaj bi nakladala, če želim iskren odgovor, ne vidim poante…

Keremu 40 letniku pa ne bi ugajla 10 let mlajša? Jest sem takoj za stvar 🙂

Lahko mi pišeš: [email protected]

Poletna avanturca jaz 24, on 34
Po 8 letih imava otroka in na splošno lahko rečem da je veza odlična. Pridejo padci ki jim sledijo vzponi, vsaj zase lahko govorim da noben prepir ni bil povezan z leti.
Če želiš resno vezo jo boš prej dobila od 40 kot od 30 letnika (niso vsi isti seveda ne bo kdo osebno vzel)

Ne razumem, zakaj to sprašuješ na forumu.
Ni važno, kaj si drugi ljudje mislijo. Važno je, kakšen je tvoj odnos s partnerjem. Ostalo sploh ni važno.
Lahko imaš tipa, ki je starejši od tebe 20 let, pa kaj, če se ujameta, je to to.

Ja a pa misls da je on sploh samski al se sam hoče žgat okol, doma pa hlin zvestega moža? Ker to potem nebo nikol šlo, pa če se še tko zalubš vanga, nažalost. Sploh pa, svojih let mulca najdt k je starejši po srcu, sam da ni naduvano tele bedno, verjet ni spet tok težko najdt, sej je dost modelov k majo pošlihtan. Sam so ponavad kr hitr oddani, če so za kakšno rabo. Sicer se pa velik pametnih žrebcov lih okol 35ga ustaljevat začne tko da tm nekje se skrivajo kakšni mehaniki, to je dobr dec. Al pa štromarji al pa šoferji. Kakšne pisarniške zlajdrane pizzke boš bl težko najdla v teh letih d so solidni desci, k tabolš so že pobran, kar je blo od teh japijov na voljo… nč vso srečo, pa nej bo tehnično razgledan pa izkušen pa mld…

Pri nama je 16 let razlike. Je najboljša oseba zame in ga ne bi menjala za mlajsega. Prikrite kavice so postale 3 letna zveza.

Zakaj posplošuješ? Za ljubezen ni meja. Samo zato ker je starejši ne pomeni da mu je samo za seks, to je lahko vsake starosti. Z njim se pogovori.

No pa še moje mnenje Kod starejši moški lahko povem poznam kar nekaj parov pa je razlika v letih tudi 15 let. Imajo družine in življenje njim teče kakor vsem ostalim. Seveda je pa od tebe odvisno kaj boš izbirala. Nekateri znajo biti egoistični češ imajo vse ti nimaš nič misleč da si z njim samo zaradi premoženja. Zopet nekateri bodo na njihova leta gojili ljubosumje saj ti si mlada in po videzu lepa. Nekateri so imeli izkušnje z prevaro v prejšnjih zakonih. Seveda odvisno od tebe ali boš dala pobudo ljubosuja ali boš pa to na začetku razrešila tako da ti bo lahko zaupati. Seveda ničesar narobe razlika let zopet ne preveč. Namreč izbira bo na tebi in želim da izbereš najboljše življenje je lepo če si dva zaupata v ljubezni in spoštovanju.

Sicer on 30,ona 49 in skupaJ že sedaj 7 let vse funkcijonira….skpnih otrok nimata ona 1ga od prej……po moje je odvisno od para do para….

Ne vem kolk si stara, predvidevam da mlajša 25-30.
Svetujem, ne išči zvezo v starejših, ne bodi preveveč zrela ali se delaj zrelo,za to bo še čas. Med vrstniki si lahko najdeš zvezo, ker mo#ki bomo zmeraj bolj otročji, kot ste ženske in razlika se pokaže v kasnejši dobi, kajti ti boš 45,on pa recimo Mal pred penzijo,pametnih, zrelih in zanimivih pogovorov bo vse manj, ti si boš pa želela nekoga tvojih let ali celo mlajšega.
Ta razlika bo odločala po tvojem 40tem letu, in tvojo zrelostjo, katero boš zamenjala za mladostno norijo, ki si jo izpustila in željo po mlajšemu, ker modrost in izkušenost starejših ne boš več potrebovala in prišla bo želja po mlajših ali po tvojih vrstniki vsaj.
Lahko pa rečemo tudi, skoči v vodo in izkusila boš globino in toplino vode. Življenje je preizkušnja 💪👍🏼😎🤔😉🤣

Tudi sama se nikoli nisem nasla v zvezi z mojimi vrstniki. Zdaj sem ze 4 leta v zvezi s 16 let starejsim moskim in srecnejsa ne bi mogla biti.
Naj te ne bo strah, morda pa najdes, kar isces
Srecno!

Naj te ne bo strah razlike, midva z možem sva 19 let razlike, pa si težko predstavljm, da bi s katerim drugim moškim v okolici lahko imela tako lep odnos. imava tud skupnega otroka in otroke iz prejšnih vez, vendar to za nas ni ovira. Letos bo že 10 let odkar se poznava in sva še vedno nerazdružljiva, nekateri nama celo zavidajo.

poišči si še starejšega, bo še bolj razumen in umirjen, pa še pri sexu te ne bo bolelo 😂😂😂

cao,pisi na [email protected],bova kaksno rekla

Ce se do 40 leta ni, se ne bo. To so samo flirtaci in nic drugega. Zenske pa padajo na pocukrane komplimente.

Enako. 18 let razlike, 20 let skupaj, skupni otrok. Jaz nekaj čez 40, on 60. So seveda usponi in padci a sva še vedno nora drug na drugega.
Zanimivo je, da veliko znancev, ki so mi pred leti govorili, da naj premislim, da je prestar, da mi bodo šla najboljša leta, da ko bom jaz v najboljših letih bo on že star in podobne bla bla, so sedaj povečini že ločeni ali pa imajo težave v zvezah. Mirno lahko povem, da nama veliko znancev zavida. Kar se pa njegove vitalnosti tiče, lahko povem, da je dosti bolj aktiven kot marsikateri moj vrstnik.
Niti ni tako odvisno od let, kolikor kako se dva ujameta, kako sta pripravljena sodelovati, komunicirati in nasploh graditi na odnosu in za prihodnost.

New Report

Close