Najdi forum

LJUBOSUMJE IN POGLEDI

Pozdravljeni,

Že leto in pol hodim s fantom, s katerim načrtujeva skupno prihodnost. Stara sem 31, on pa 36. Razumeva se odlično v vseh pogledih. Razen….Oba dobro izgledava, sva izobražena, komunikativna, rada sva v družbi in neizmerno uživava sama. Moj največji problem je ljubosumnost. Vem, da je za ženske zanimiv (tudi jaz sem za moške), vem, da rad opazuje ljudi – vse (tudi jaz jih), vem, da so mu všeč lepe stvari, da je izjemen estet (tudi jaz sem) in vem, da je moški. To vse pa pomeni, da sem že naredila sceno s tem, ko sem videla kako odkrito opazuje druge ženske. No, opazuje tudi moške, okolico nasplošno. Ampak zdi se mi, da je pogled na zanimive ženske čisto poseben. Mogoče se mi res samo zdi, mogoče zato, ker sem takrat toliko bolj pozorna, v tem trenutku kar otrpnem. Naj povem, da je imel pred menoj par let precej burno preteklost. Po njegovi dolgoletni vezi. V vmesnem obdobju si je dal torej duška. In ta teden je odkito povedal, da naj ga ne spreminjam. Da je ljubosumnost stvar, ki jo moram sama rešiti, da pa bo on še vedno okrito gledal druge ženske. Ker iz svoje kože ne more. In da on v tem ne vidi nič slabega. Jaz pa ob tem hudo trpim.

Rada bi slišala vaše mnenje. Hvala.

Monica

Razlika je, če vaš partner ženske le gleda, ali pa se z njimi tudi spogleduje. Če vas prav razumem si jih le ogleduje. Tudi sami priznavate, da se vam tako vedenje zdi običajno. Če je drugače v vajini zvezi vse v redu in ste zadovoljni z vajinim odnosom, potem mislim, da nimate vzroka za ljubosumje.

Alenka B

New Report

Close