Najdi forum

Kako naprej…

Poznava se že dolgo vrsto let. Živiva v njegovem stanovanju. Sploh ni tako slabo a vendar mi leta vstrajno tečejo. Bliža se 40 rojstni dan, jaz pa še vedno brez otrok, ki si jih tako zelo želim. On je že čez 40 let, pa še vedno hodi po raznih športnih dnevih, tekmuje s prijatelji iz mladosti in po barih občuduje anoreksične pubertetnice. kar imamo internet je kar naprej gor in surfa po erotičnih straneh. Jaz sem že davno iz njegovega okvira idealne ženske, saj sem se v letih skupnega življenja poredila. Sex je tabu tema že od začetka. Prepričal me je s svojim poštenim značajem, lepim odnosom do staršev, hudomušno igrivostjo in humorjem in rekla sem si saj sem sexa v življenju imela kar nekaj, pa so bili moški v glavnem pokvarjeni in nepošteni. Bolj mi je bilo važno, da sem z nekom, ki je zabaven in pošten. Ima le eno slabo lastnost. Je večni otrok in nič ne razmišlja o družini.
Sicer se razumeva. Pravi, da me ima rad. Vso situacijo skušam spremljati z obilico humorja, tako kot se on kar naprej štosira, vendar si v resnici želim, da bi si že želel z menoj ustvariti družino. Morda je krivo to, da pred mano ni imel kaj prida izkušenj, pa se mu nikamor ne mudi?…Meni se vedno bolj…

Ne poskušajte ga spremeniti. Izbrali ste si večnega otroka, ki se za vas in vaše potrebe še zmeni ne, poleg tega pa je njegova spolna usmerjenost vprašljiva. Kako si ga lahko predstavljate kot družinskega očeta in moža. Pustitega, da živi tako kot mu je všeč. Posvetite se raje malo več sebi. Razčistite kakšnega partnerja si spolh želite. Če ga boste iskali s predpostavko, da so moški večinoma pokvarjeni in nepošteni, nimate možnosti, da dobite boljšega. Tudi vaš zdajšnji ni pošten, če pravite,da je sex tabu tema-?

Alenka B

Pozdravljeni!

Ko sem prebrala vaše pismo, sem se postavila v čas, ko se bila še brez fanta, s kupom dobrih prijateljev. Želela sem si dobrega poštenega fanta, a kogarkoli sem srečala, me je motila kakšna njegova pomanjkljivost. Predvsem to, da se je vsak preveč vrtel okoli sebe in ni razumel mene kot osebe. In nikoli ne bom pozabila besed prijatelja, ki je na moje pripovedovanje in moje razmišljenje, da sem mogoče do moških prezahtevna odgovoril: nisi prezahtevna. Taka si in zaslužiš si boljšega fanta od teh, ki si jih srečala doslej. Vztrajaj pri svojih željah in boš videla…

Danes sem srečno poročena, mama.. Vsega tega verjetno ne bi bilo, če bi povozila svoje želje, se prilagodila.

Na vašem mestu, bi dobro premislila, kaj v resnici hočem, kako me boli, ko gledam kaj počne moj nadražji (kako sramoti sebe in mene z gledanjem najstnic, pa erotičnih strani). Vaše življenje je povsem v vaših rokah in od vas je odvisno, koliko vas bodo moški vzeli zares.

Držim pesti, da odkrijete svojo ženskost in zaživite polno življenje..

Nada

New Report

Close