Najdi forum

Fant mi je priznal, da je v tednu dopusta redno hodil v stripriz bare. Vem, da to počne veliko moških pa vendar sem se ob tem, ko sem zvedela, da je to ravno moj fant, počutila milo rečeno čudno. Ko sem se naslednji dan poskušala o svojih občutkih pomeniti z njim in zvedeti od njega kako bi bilo njemu, če bi bila situacija obrnjena, sem slišala samo goro očitkov kako spet težim in da bi bilo bolje če bi lagal in mi to zamolčal, ter kako to delajo vsi njegovi prijatelji. Ali so moji občutki res tako napačni, če mi ni všeč, da v naročju mojega fanta sedi striptizeta popolnoma gola, on pa ves pohoten zatika denar njej za nogavice!?! Najbolj od vsega pa me boli dejstvo da sem hotela biti samo odkrita o svojih čustvih kot že za mnogo drugih stvari na koncu pa sem dobila vedno enake očitke, spet težiš.
Hvala

Razumem, da vas je to prizadelo in se povsem strinjam z vami. Noben čustveno zrel fant, ki ljubi svoje dekle se ne bi tako vedel. Enostavno ne bi imel te potrebe, ker bi vse svoje spolne potrebe združil z ljubeznijo do vas. Poleg vas očitno potrebuje še druge spolne objekte, zato resno premislite o vajini zvezi in o tem ali ima vaš fant tiste lastnosti, ki jih od partnerja pričakujete.

Alenka B

Jaz mislim, da je tvoj fant nezrela oseba, ki se ni pripravljena pogovarjati o resnih zadevah kot so čustva. Svetujem ti, da mu še enkrat odkrito in oštro poveš, da se počutiš ponižano ob tem njegovem početju in da če ne bo nehal s tem, se boš od njega poslovila, ker si ti oseba, ki si zaslužiš nekoga, ki te ljubi in razume, predvsem pa spoštuje. Da pa tja hodijo vsi njegovi prijatelji, je pa iz trete zvito. Kaj to pomeni, da če hodijo prijatelji, mora tudi on oz. vse kar počnejo drugi, mora tudi on.
Če pa nisi dovolj močna, da mu postaviš ultimat, ti pa svetujem, da se narediš popolnoma flegma in da začneš tudi ti zahajat na moške striptize- seveda, on to mora vedet, da greš in kako ti je fajn tam… vse pikantne podrobnosti o tem, kaki dedci so tam. Čeprav srčno upam, da bo najprej pogovor uspel, če ne, si te on itak ne zasluži in si najdi koga boljšega.
Vso srečo, pa oglasi se še kaj.
Lp, Suzi

New Report

Close