Najdi forum

zagledana v šefa

klasika, sem v partnerstvo dalj časa, dva majhna otroka, rada sem aktivna,moj partner pa poležava na kavču, se kljub moji vzpodbudi ne trudi za boljšo službo, ki bimu razmigala možgane, 1 leto se trudim, se mu prilizujem, ponujam, on pa ležern, rada bi moškega ne po neaktivnega bitja,
pred enim letom se je vnela iskrica v službi s šefom, pogledi, pogovori, pred enim letom so se pojavile iskrice v službi, pogledi, pogovor, dotiki mimogrede,…. prebudila sem se, postala boljši človek, boljša mama, ….tudi on je v zvezi z otroki….
takoj sem vklopila alarm in se potrudila doma, zaman, stvar postaja vedno hujša…. doma ni več pogovorov ničesar, na dopustu sem skoraj znorela, počutila sem se dobesedno v napoto doma v dopoldanskem času – on dela v izmenah, kot da to ni moj dom (popoldan in vikende smo veliko sami z otroci in je o.k)
sem klasična ženska s tradicionalnimi vrednotami, vendar v tem trenutku se mi zdijo nesmiselne, tudi on je odgovoren za najino zvezo, pa se tega ne zaveda in ni pripravljen sodelovati,
zato bi se najrajši predala strastem, zavedam se problema na delovnem mestu, od te strasti niti ne pričakujem ničasar več kot le trenutno dihanje ter nekaj skupnih trenutkov

vesela sem , da vas imamo na forormu,
hvala za kakršnokoli besedo
solza

Res je tako kot pravite, klasična, pa vendar vedno znova žalostna zgodba. Za vas je pomembno, da se zavedate, da ste za vajin zakon naredili vse kar se da, da bi se situacija izbojšala. Če se vaš mož na spodbude, ki ste mu jih dajali ne odziva in životari po starem naprej, pač ni več veliko možnosti, da bi se vajin odnos izboljšal in zakon ohranil. Za svoj delež v vajini skupnosti je odgovoril le on sam in njegovega dela ne morete opraviti vi. Kar se vam je zgodilo s šefom je posledica nezadovoljstva, ki ga doživljate doma. Ker gre za šefa bodite previdni, da vam odnos z njim ne bo škodoval na delovnem mestu. Možu, kljub vsemu, predlagajte še skupen obisk pri strokovnjaku. Če je res tako slabo kot ste napisali, se boste kmalu srečali z vprašanjem ali naj še naprej živite v taki skkupnosti, ali ima to sploh še kakšen smisel.

Alenka B

New Report

Close