Najdi forum

kratko vprašanje

Pred približno desetimi meseci sem na eni izmed spletnih strani za iskanje partnerjev srečala fanta, s katerim sva skupaj že več kot pol leta.
Pravi, da misli resno. Tudi jaz mislim resno in pogovarjava se tudi o skupni prihodnosti.

Fantu sem se zelo odprla in ga imam zelo rada. Moti pa me, ker fant še vedno zahaja na to spletno stran.
Po mojem mnenju, če nekdo najde, kar je iskal, ne rabi več tovrstnih spletnih strani. On to razloži tako, da gre pač pogledat, če mu je katera pisala. Ko ga vprašam, če bi tudi odpisal, reče da bi, vendar samo npr dvakrat, potem pa bi ji povedal, da on je že zaseden in ima punco (torej mene).

O tem sva se tudi že pogovarjala. Povedala sem mu, da me to boli in da mi to ni všeč. Sprašujem se, kolikim puncam, ki resno mislijo, bi to bilo vseeno?

Rekel je, da se bo odjavil. Tega ni naredil … oz odjava ni prišla do tja, kot pravi. Zaupanje se je zamajalo, nazadnje ko sva govorila o tem, sem mu rekla naj naredi kar pač misli, da je za njega najbolje.

Žalostna sem. Ne vem, kaj naj naredim. Rada bi mu v celoti verjela, vendar se globoko v sebi bojim, da me vleče za nos. On pravi, da gre samo za to, ali mu verjamem ali ne. Jaz enostavno ne vem in ne razumem, kaj ga še vleče tja. Tja, kjer je to tako specifično mesto, kjer ljudje iščejo. On mi odgovori, da je že izbral. Mene. Vendar, kaj potem še hodi tja?

Rada bi samo iskrenost. Kaj vi mislite o tem?

Popolnoma prav imate! S tem fantom ne izgubljajte več časa. Ne prepričujte ga, da nima prav in ničesar se z njim več ne pogovarjajte. Zvezo enostavno in radikalno prekinite. Pošten fant, ki si je našel dekle, ne bo iskal drugih.

Alenka B

New Report

Close