Najdi forum

zgodba je dolga tri leta. na trenutke mi je z Njim neznansko lepo in takrat VEM, da se hocem postarati z njim, potem pa spet pride kriza, ko bi se najraje odselila… motijo me malenkosti, ki zame to niso – dlake, ki gledajo iz njegovega nosu, vecno smrkanje (noce uporabljati robcka, cetudi je prehlajen), grizenje nohtov… On pa pravi, da je to poseganje v njegovo zasebnost in naj ga pustim pri miru.
Sicer ziviva skupaj dobro leto. Nekih skupnih hobijev nimava, vcasih sva se veliko pogovarjala, zdaj pa v vsakdanu nekako zmanjka casa za to. Otrok nimava in moja ideja je, da jih nikoli ne bi imela. osebno prepricanje pac. on si jih zeli in pravi, da enkrat se bom ze premislila. mogoce pa res… stara sva 28 let, on ima redno sluzbo, jaz jo iscem – zal neuspesno. v spolnosti se ne ujameva prevec – meni enostavno ni, nadlezno mi je in odvec.
mogoce bi morala izpostaviti se to, da je on moj prvi fant in da razen nekaj prijateljev nihce ne ve, da sva par. doma tega enostavno ne morem povedati, ker bi potem poslusala “pridige” v s tilu “ja kako bosta pa otroke redila, kje pa mislita zivet (zdaj sva v podnajemniskem stanovanju), iz kaksne druzine pa je, ne smeta zivet v grehu, se bo treba porocit…” Enostavno nimam energije, da bi se ukvarjala se s takimi komentarji, zato raje nic ne recem.
zdaj sem spet pred dilemo. naj sploh se ostanem z njim? vceraj mi je rekel “preklemena krava”. sokirana sem bila, kaj takega se se ni zgodilo. ko pride iz sluzbe, poje kosilo in gre lezat. osamljeno se pocutim. ne vem vec… kaj naj?

Vprašajte se kaj čutite do svojega fanta, že po letu dni je vajina zveza zaznamovana s praznino, nimata vsebine za pogovore, nimata skupnih interesov, na njem vas marsikaj moti, omenjate, da ste brez energije. Zakaj torej sploh tičita skupaj. Če boste ostali z njim, vam bo še večkrat rekel preklemana krava in verjetno še kaj drugega. Svetujem vam, da zvezo prekinete in se v bližnji prihodnosti ne zapletete z drugim moškim. Posvetite se sebi. Vključite se v skupino za osebnostno rast, kjer boste imeli možnost spoznati samo sebe, si izboljšati svojo samopodobo in pridobiti samospoštovanje. To je dolgotrajen proces, ponudil pa vam bo možnost, da izboljšate kvaliteto svojega življenja in si s tem pridobite tudi nekaj znanja o zdravem partnerskem odnosu.

Alenka B

New Report

Close