Najdi forum

Kdo bi ga razumel

Pozdravljena,

s fantom sva bila skupaj 13 let, živela pa skupaj 6 let, imava tudi otroka.
Živela sva normalno družinsko življenje, bila sva srečna, veliko sva se pogovarjala, skratka večjih problemov med nama sploh ni bilo.

Potem sva se sprla in po parih mesecih se je odselil. Povod za spor je bil banalen, začelo pa se je izostajanje od doma, ignoriranje, nezaupanje, domnevno varanje, izpadi ljubosumlja, pomanjkanje komunikacije…

Razšla sva se brez, da bi vsaj razčistila, kaj se je pravzaprav dogajalo.

Po dveh mesecih me je začel klicarit, začeli smo hoditi okrog, šli smo skupaj celo na morje, tudi spali smo spet skupaj, zato sem nekako predvidevala, da se mu je začelo dogajati, da naju pogreša…nisva pa o tem nobene rekla.

In spet kar naenkrat ne kaže več takega interesa za naju, še posebej ne za mene, zato sem ga prosila, če mi zdej vsaj lahko odkrito pove kaj pričakuje, kaj si želi, kje je moje mesto…in sem dobila odgovor : Kaj pa si sploh pričakovala, zakaj pa nisi nič vprašala…
Seveda sem si želela, da se vrne k nama.

In zdej se spet jaz počutim trapasto, izigrano, naivno…

Ne razumem, kaj se je zgodilo s tem človekom, a mu je šlo res samo za trenutno izpolnitev potrebe po seksu. Ne vem.

Bi pa rekla, da si tega ne smem več privoščiti in da si zaslužim več kot sem dobila in da najmanj kar lahko pričakujem, je vsaj odkrit pogovor, ker le na ta način bom tudi jaz lahko opravila z njim.
Ali morda pričakujem preveč?

Hvala za vaš odgovor in lep pozdrav.

Videti je, da od vašega partnerja res preveč pričakujete, prav tako pa ste ves čas vajine zveze tudi premalo zahtevali od sebe. Za stanje, kakršno je sta odgovorna oba, ne samo on. Nič se ni zgodilo čez noč. Vi pa niste pravočasno ukrepali. Ni pomembno samo, da se partnerja pogovarjata pomembno je predvsem o čem se pogovarjata. Če ste le prišli do zaključka, da si v življenju zaslužite več, je to pomembno spoznanje, ki vam lahko spremeni življenje na bolje, vendar le s pogojem, da boste poskrbeli za svojo osebnostno rast, v nasprotnem primeru boste vedno znova ponavljali stare napake.

Alenka B

New Report

Close