Najdi forum

Imam preprosto vprašanje, na katerega pa ne najdem preprostega odgovora. Katera odločitev je po vašem mneju boljša: izbrati moža, s katerim sva skupaj 11 let, pri katem bi imela zadovoljivo, po finančni plati sicer bogato, drugače pa povprečno, nekoliko dolgočasno življenje, v katerem bi vedno hrepenela po nečem drugem, ali izbrati fanta, v katerem vidim čleveka svojih sanj, s katerim se ujamem v vseh možnih pogledih, vendar tvegam, da kljub temu, da ga srce vleče k meni, pamet pravi drugače.
Pravzaprav ne vem, zakaj sprašujem, morda bi rada samo potrditev tistega, kar sem se v bistvu že odločila, in sicer za srce, za fanta. Se mi zdi da sem pri 26 premlada, da bi živela z nekom, za katerega že zdaj vem, da ne bi bilo tako kot je. Ali pa sem zaslepljena?
Kaj menite?

Morda je ta fant moški vaših sanj, morda pa tudi ni. Če ste še v fazi spolne fasciniranosti, oziroma ste vanj zaljubljeni, potem niste sposobni za presojanje in odgovorne odločitve. Ali se vam zdi, da ga dovolj poznate? Ali sta že dovolj dolgo skupaj, da bi se lahko razvila ljubezen? Kako veste, da ne gre le za spolno privlačnost? Odgovorite si na ta vprašanja in dobro premislite, preden sprejmete odločitev. Vprašajte se tudi ali ste vi ženska njegovega življenja?

Alenka B

New Report

Close