Najdi forum

Ne vem kje bi začela z razlago mojega problema,ker še sama nisemprepričana kaj me sploh muči.Poročena sva eno leto,imava sina starega 3 leta,drugi je na poti.Živiva pri njegovig starših(svoje stanovanje,vhod,…) in tu nastane problem.Včasih imam dneve, ko bi kričala in vsem zavpila naj me pustijo pri miru.Mene in mojo družino.Ker je mož veliko službeno odsoten,živim takorekoč z njegovimi starši(mama je kar naprej bolana,oče pa je najbolj “pameten “človek kar jih poznam).Kot v vsaki hiši, pride tudi pri nas kdaj do nesoglasijin ravno takrat bi želela, da se mož postavi na mojo stran, pa se ne.Vedno ostaja nekako nevtralen ali pa se celo postavi na stran staršev.Bojim se, da mi bo nekega dne vse presedlo in bom zapustila dom in moža.Vem da moji hormoni ta hip divjajo in je še huje, ampak jaz ne morem več.prosim za kakšen koristen nasvet za katereha se že vnaprej zahvaljujem.

Problem boste rešili le, če se boste z možem in otroki odselili iz hiše njegovih staršev. Dokler boste živeli skupaj izboljšanja ne morete pričakovati. veliko vprašanje je tudi, ali je vaš mož sposoben narediti ta korak. V primeru, da ne boste morali sami poskrbeti zase.

Alenka B

Iz tvoje tazlage je razvidno, da živita v skupnem gospodinjstvu s starši. Tega jaz ne bi bil sposoben. Z mojimi starši živiva jaz in žena v isti hiši, vendar ločeni vhodi, ločeni računi, ločeno VSE. Da ne bo pomote: s starši se super razumemo. Razloži možu, da tako ne gre več naprej in da bi se rada odselila. Obvezno utemelji svoje želje. Če ne bo razumel, pejdi sama.

New Report

Close