Najdi forum

Pozdravljeni,

Pišem vam prvič, ker sem samo malo radovedna. S fantom sva skupaj že 2 leti in 3 mesece, živiva skupaj z mojimi starši že skoraj kakšno leto, tako da mu jaz perem, likam, kuham itd. in imava zelo ljubeč in odkrit odnos.

Zdaj pa k stvari: pri sebi opažam že skoraj od najinega začetka partner. zveze, da imam obdobja v katerih si nenormalno želim njegove bližine poljubov, božanja (tako da sem že sebi tečna) in nekakšnem strah me obdaja da se bova skregala ali da bo najina ljubezen umrla, potema pa pridejo obdobja, ko nimam takšnih strahov in takšne obsedene želje po zbližanju. Zanima me zakaj takšna nihanja razpoloženj in občutkov? Ali sem psihično sposobna za zdrav partnerski odnos?

Naj na koncu še povem to, da sem pred to partner. zvezo že bila v partner. zvezi, v kateri sem zelo psihično trpela, ki je že načela moje zdravje, tako da sem poiskala strokovno pomoč.

Hvala za odgovor in lep pozdrav,

Sunny*

Vedenje, ki ga opisujete, kaže na to, da ste kot ženska negotovi vase in nesamozavestni, zato vas tudi obhajajo taki strahovi. Poleg tega sem dobila vtis, da ste svojemu fantu predvsem gospodinja. Iz vašega kratkega pisanja in skopih informacijah o sebi, o fantu pa sploh niste napisali nič, je nemogoče oceniti, koliko ste sposobni za partnerski odnos. Mislim, da bi vam strokovna pomoč koristila.

Alenka B

New Report

Close