Najdi forum

problem je sledec:

S fantom sva skupaj tri leta,od tega skupaj ziviva skoraj dve leti.Prvic me je prevaral ko sva hodila en mesec,v upanju,da me ne bo vec sem mu oprostila,ter mu cez cas zaupala 100%.Pred kratkim me je se enkrat prevaral,na najini postelji,v najinem stanovanju.Sedaj gredo stvari vedno bolj narobe.Zaupanja itak ni vec,pojavljajo se tezave,kot naprimer da delam iz vsake muhe slona.Tega prej nisem delala,sedaj se je pa to kar samo pojavilo.Pred kratkim mi je rekel da sm jst kriva za to da me je prevaral,ker mu ne pokazem strasti,potem mu je bilo zal da je to rekel,in se je zgovarjal da je to rekel samo v jezi in da ni mislil resno.
Za vsako stvar ko jst naredim slona iz muhe,mi se bolj vse ocita,da gre najina zveza h koncu,pa da ne more vrjet kako se lahko tako spreminjam,da niham z razpolozenjem…

kako nej mu povem,da je pa vendarle tud on kriv,in ne sam jst???
vedno ko se kregava mi daje vse naprej,me cist poniza in mi da vedt da sm jst res za vse kriva,na konc mu jst govorim oprosti…malokrat se zgodi da se on meni opravici…

stvar je pa taka:
jst mam njega se vedno zelo rada ceprav me dolocene stvari zelo motijo,imam ga toliko rada da sem mu oprostila za vse njegove piz……
in mu rekla naj vsaj posledice zdej nosi.Zdej pa nic.Obtozuje me nonstop,ko se kregava,najin pogovor se konca tako da jst grem,ker mu nocem vec govort nazaj ker je tema vedno ena in ista….
kako nej mu recem,naj mal premisli,kaj govori in da nism za vse jst kriva..
na konc mi pa vedno rece,da ko se kregava vedno postane prazen,in ravno takrat mi rece cist vse kar mu pride na pamet,posledic se pa ne zaveda.

Ta post nism napisla zato,da mi govorite,da me ni vreden in da nej ga cimprej zapustim,pac pa zato,da se najde resitev oz,vsaj nacin kako naj vse skupaj omilim,ker nocem bezati pred problemi,ampak jih RESITI!!!

Tina

Za reševanje problemov morata biti vedno oba. Kako si predstavljate,da boste lahko kaj rešili brez njegovega sodelovanja. V vajinem odnosu je močno omajano zaupanje drug do drugega. Zaupanje med partnerjama pa je nujno za vsako uspešno zvezo. Vajin odnos bi se lahko izboljšal le s strokovno pomočjo in zavzetim sodelovanjem obeh. Zavedajte se, da je to proces, ki zahteva mnogo vztrajnosti in naporov obeh partnerjev. Če sta oba močno motivirana in si iskreno želita ohraniti in izboljšati odnos, potem se bosta za to tudi potrudila in naredila vse kar se da. Za začetek se najprej odkrito pogovorita, če sta oba za to.

Alenka B

New Report

Close