Najdi forum

niti kaplje alkohola več

alkohol me pri njem moti že celih 20 let.rad se poveseli v družbi,jaz pa sem po 20 letih spoznala,d a ne prenesem niti kaplje alkohola več.pravi,da nikoli ne bo alkoholik, enkrat v 2 mesecih pa se menda lahko ima luštno. njegovo najtrdnejše prepričanje je, da niti malo ni na poti alkoholizma, da alkohol obvlada. Vsak dan spije morda v popvrečju največ pol litra domačega vina ali 2 pivi, enkrat mesečno pa gre preko.
Slutim,.d a me boste sesekljali, pa vendar spoštujem svojo ugotovitecv,d a ne prenesem niti kaplje več. pogovarjala sva se o ločitvi in sva pred njo, kajti on ni pripravljen zaradi mene popolnoma odnehati, je pa izredno zreduciral.meni to ni dovolj, on pravi,d a je to vse,kar lahko anredi, ekr se mu zdi moje niti kaplje več bedasto in nerazumljivo in milo rečeno: nesprejemljivo.
Priznam: svojega spoznanja o niti kaplje več sem se prestrašila.raje bis e natrenirala,da bi vzdržala. Ne vem kaj bom naredila sedaj, vendar se ne morem več slepiti.

Vašo odločitev popolnoma razumem. Tudi, če se vaš mož napije le enkrat na mesec je alkoholik, takim pravimo občasni alkoholiki. Če vaše pobude za zdravljenje ne sprejema in ni sposoben uvida v lastno situacijo boste pač spoštovali svojo odločitev, tako kot pravite. Kar pogumno naprej!

Alenka B

New Report

Close