Najdi forum

Partner in preteklost

Pozdravljeni!
Zadnje čase veliko prebiram ta forum. Tudi jaz sem ena izmed tistih, ki si ni mislila, da se bom na vas obrnila s težavo.
S partnerjem sva se pred kratkim poročila. Imava se lepo. Pred 3 leti sem ugotovila, da si je ustvaril račun na spletni strani twoo in se pogovarjal z ženskami. Pogovori niso bili usmerjeni v sex, je pa eno izmed žensk priznal, da glede najine zveze ne ve če je to res to in še je zato vpisal na ta portal (njegove besede – če poseže višja sila in bi našel drugo, ki mu odgovarja, jo pač bi).
Izdaja me je zelo bolela in ko sem ga soočila, je izbrisal račun in se opravičil.
Zadnjič pa saem odkrila, da je v tistem času iskal tudi ženske za sex v oglasnikih Oz klepetalnicah, namenjenih le-temu. Dvomim, da se je s kakšno dobil, vseeno pa boli, da je kaj takega sploh iskal.
Svojemu partnerju povem vse. Tudi glede tega bi ga soočila, a se bojim, da bi bil potem (če bi ga spet kdaj zasrbeli prsti) samo bolj pozoren, da ne pušča takih sledi.
Aja, pa še to – sem in tja je brskal tudi po spletnem oglasniku žensk.

Hvaležna bom za vsak nasvet.

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Spoštovani,

tukaj https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=140&t=11262121 sem odgovarjal na vprašanje v zvezi z varanjem. V vašem primeru ne gre za to. Je pa okvirna shema zelo podobna: prelomljeno zaupanje – vaše nezavedno dovoljenje za nadaljevanje partnerjevega vedenja – vaši globlji razlogi, da vzdržujete psihološko pogodbo, ki ne vključuje iskrenosti in zaupanja. To pa sta temelja vsake stabilne, kvalitetne partnerske veze. Kar ni nič neobičajnega. Številni partnerji živijo v približkih bližine, z delno iskrenostjo in brez celovitega zaupanja v partnerjevo dobronamernost. Le dobro se je zavedati, da to za sabo potegne določeno nestabilnost, dvome, občutke ne-varnosti in podobno.

Lep pozdrav,

*** mag. Uroš Drčić, transakcijski analitik - psihoterapevt *** m: 031 336 452 *** e: [email protected] url: revitacenter.si

Jaz vidim locitev edino moznost.
Zakaj bi si dopuscala da te moz tako ponizuje? Nima niti kanjcka spostovanja do tebe. Ce te vara sedaj, te bo tudi v prihodnosti.
Ne razumem vas, zenske ki potem cakate in mislite da “ni bilo nic” in da se bo spremenil. Pa a se res tako malo cenite?

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj mu to dovoljuješ? A si mezohist in imaš rada bolečino?? Če je temu tako naj bo. A se res imata lepo?? On pa išče po oglasih? A se imaš ti pri tem lepo?

Draga ženska

Če je le možno, ga zapusti. Vedno ti bo lagal. Ni popolnoma srečen s teboj, zato isče to pri drugih. Ce se boš karkoli z njim pogovarjala, ti bo spet lagal. On ima težave sam s seboj. Rešuje jih po raznih portalih in klepetalnicah. Imej se rada in se spoštuj. Zagotovo te nekje čaka tisti pravi zate, ki te bo spostoval in imel srčno rad. Kar pogumno.  Bodi srečna.

In potem taki tipi tudi na forumih na polno lažejo tam ženskam, s katerimi se pogovarjajo – da jih žena doma ne razume, da je suhem in podobne neumnosti.

Vsem laže, ne samo tebi.

Saj večinoma ne dobijo niti preko forumov, brez skrbi.

Pusti ga, lažnivca. Če ni zmožen iskrenega partnerstva, te ni vreden.

 

 

Najprej se vprašaj zakaj si išče drugje, morda pa med vama kaj ne štima, za brezveze si ne po mojem, ene ste res cvetke, sexale ne bi, oz. se v startu samo zaženete potem pa ka te jebe, stari pa si ga na roke meč, in pol se čudite ko gre tip drugam, prvo se vprašaj če mu nudiš dovolj in če ga resnično ljubiš, če se dva isjreno ljubita je tudi spolnosti dovolj in ni en id vdju niti pomislil ne bi na drugo osebo…

Objava čaka odobritev

New Report

Close