Najdi forum

Med enim od najinih razprav , ki jih imava s partnerjem , sem ga med drugimi povprašala o tem naj mi pove in oceni kakšen se nama zdi najin seks .
Ocenil ga je kot super in maksimalno dobro .
Vendar jaz z njim nikoli ne doživim orgazma.
Vedno mu to prikažem , kot da sem ga.
On je v življenju imel že kar nekaj seksualnih izkušenj in več avantur.
Zato enostavno ne vem kam naj uvrstim takšen polom od odgovora , ki mi ga je dal ?
Gre mogoče za neiskrenost v odnosu ali pa za tisto … povedal ti bom to kar menim , da želiš slišati ?
Moje vprašanje njemu je bilo povsem iskreno . Vendar sem pričakovala drugačen odgovor .
Saj dejansko vem , da seks brez orgazma ne more biti maksimalno dober splog če ti odgovori moški , ki ima na tem področju že lepo pot za seboj .

Spoštovani,

Temo ste naslovili: »Laž v obraz?« Iz tega predpostavljam, da sprašujete ali vam partner laže v obraz in mu seks z vami v resnici ni všeč. Ob vašem zanimivem zapisu mi je na misel prišla hipoteza, ki bi jo bilo seveda potrebno preveriti. Jaz jo bom zapisal, vi pa ocenite ali je kaj na tem. Mogoče je, da ste ob partnerjevem odgovoru nanj projecirali svojo vsebino. Svoja čustva in misli. Ali je mogoče, da ste vi tisti, ki ji seks ni dovolj dober (seks brez orgazma ne more biti maksimalno dober) in da sta vi tisti, ki niste iskreni (igrate orgazem)? V bistvu je igranje orgazma laž. Definicija laži je namerno sporočanje napačne informacije. Igranje orgazma je sicer dobronamerna laž, ampak vseeno laž.

Torej ne vidim nobenega razloga, pa partnerju seks ne bi bil super. Sploh, če on doživi orgazem, vi pa ga dobro odigrate. No mogoče je, da je partner malce olepšal svoj odgovor. Ampak sprašujem se, kdo bi si partnerki na prvo tako vprašanje drznil odgovoriti: »ah, najin seks se mi zdi tako tako, za eno dobro trojko«?

Malce je odvisno koliko sta stara in koliko časa sta že skupaj. Ampak ne glede na to, vam predlagam nekaj drugega. Ne sprašujte partnerja okoli ovinka, da bi se mu mogoče posvetilo, kaj lahko spremeni pri seksu, da bo tudi vam super in boste doživeli orgazem. Pokažite mu in ga naučite. Fantje in tudi moški pogosto enostavno ne vedo kaj točno morajo narediti, da bo ženska doživela orgazem. Tega nas nihče ne nauči. V šoli nas ne, mama nas ne more, sam se moški ne more. Edina možnost je, da nas naučite partnerke same. Prvi korak je lahko, da med seksom sami poskrbite za svoj orgazem. Tako boste bolj uživali, zares doživeli orgazem pa še partner se bo naučil. Pa še fino se mu bo zdelo, ker se je nekaj tako pomembnega naučil.

Čeprav je prvi trenutek kdaj neprijetno, se izkaže, da je iskrenost najboljša naložba za kvalitetno partnersko vezo.

Lep pozdrav,
Uroš Drčić

*** mag. Uroš Drčić, transakcijski analitik - psihoterapevt *** m: 031 336 452 *** e: [email protected] url: revitacenter.si

človek res ne ve ali bi se smejal ali jokal?
Ženska pri vsakem seksu fejka in laže, potem pa pričakuje od tipa, da bo povedal po pravici?
V končni fazi njemu pride, najbrž pa tudi nima tako veliko izkušenj, vsaj dobrih ne, sicer bi si že našel žensko, ki zna v seksu uživati. Moški, ki je seksal z žensko, ki ji orgazmov ni treba igrat, ne bo več zadovoljen z bleferko. Pa za svoje orgazme si odgovorna sama.

nova
Uredništvo priporoča

Preprosto ne razumem, zakaj misliš, da ti ni povedal resnice???
Če on doživi vrhunec in zate misli, da ga tudi ti (ker lažeš in fejkaš), lahko preprosto zanj resnično pomeni vrhunski seks.

Kako grdo od tebe, da ga označuješ kot lažnjivca, a dejansko sama lažeš, da doživljaš orgazme. Ne vem sploh s kakšno pravico sodiš o njem? Najprej sebe poglej.

New Report

Close