Najdi forum

Moti me že njegov dotik

Nikdar prej še nisem bila zavrnjena. V tej zvezi pa tolikokrat, da me je popolnoma minilo.

S partnerjem sva skupaj 4 leta. Priznam, da sem bila takrat že nekaj let samska in sem si želela partnerja. Že na začetku so se pojavile težave, ljubosumje in kreg. Na obeh straneh. Še vedno sva vztrajala, ljubosumja ni več veliko (mogoče tudi zato, ker je meni že skoraj vseeno). Kupila sva hišo. Vzela kredit. Po dveh letih v hiši mi gre na živce, spiva vsak v svoji spalnici, spolnih odnosov skoraj nimava. Na začetku je bilo kar precej tega, potem sem jaz želela še, on pa vedno manj. Nikdar prej še nisem bila zavrnjena. V tej zvezi pa tolikokrat, da me je popolnoma minilo in me moti že njegov dotik. Rada bi šla, ampak glede na njegov temperament, bodo problemi. Lastnika hiše sva vsak polovico. S tem da jaz imam možnost, da ga izplačam, on trenutno ne. Vendar, ko sem že omenila razhod, mi je zabičal, da iz te hiše NIKDAR ne bo šel. Sama se v hiši ne vidim, vendar bi bilo hitrejše in lažje, če ga izplačam in gre. Vem, da ne bo šlo gladko, sploh ker noče ven. Je rekel, da me bo že enkrat izplačal v parih letih. Kako naprej? Izogibava se en drugemu, pogovarjava se skoraj ne. Ne morem več tako naprej, vendar ne vem, kakšna bo reakcija, če bi šla. Niti ne vem, kako bom potem dobila svoj delež… Je imel kdo podobno izkušnjo? Grem najprej kar do odvetnika?
Hvala.

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Spoštovani,

glede na to, da ste se zvezo že odločili končati in glede tega torej nimate dilem, vam ne bom pisala “terapevtskega” odgovora – razen priporočila, da si prej ali slej privoščite individualno terapijo, da razčistite nekatere svoje vzorce in se pripravite na bolj kakovostno naslednje partnerstvo – ali pa samsko življenje, vseeno. Terapija pa bi vam koristila tudi zato, da bi laže speljali razhod – zato ker ga morda nezavedno tudi sami otežujete z vedenjskimi vzorci, ki se jih ne zavedate ali pa menite, da jih ne morete spremeniti.

Na vašem mestu pa bi seveda tudi stopila do dobrega odvetnika in se pozanimala za vse možnosti.

Vse dobro in lepo pozdravljeni,

Jana Lavtižar, spec. ZDT, zakonska in družinska terapevtka I [email protected] I 040/523-787 I www.janalavtizar.com

Predlagajte mu prodajo hiše, še je v tem primeru najbolje. Čeprav vrjetno ne bo pristal na to, že samo iz inata. Vam pa svetujem, da čimprej zaključite to mučenje. Pa čeprav se bo postopek glede izplačila vlekel tudi do nekaj let. Življenje je prekratko, da bi ga zapravljali zaradi takih ljudi. Pa srečno

Dobrega odvetnika da mu napiše. Tako ali tako če ne naj te izplača v določenem roku vse uradno pejdi ker se lahko zgodi da na koncu nebo vedel o čem se gre

Sreca, da nimata otrok… Kaj ma veze ves denar… Kupite si svobodo!

New Report

Close