Najdi forum

Baba je zoprna k drek

Tkole je, nisva porocena imava otroka starega 5 let. Jaz sem tisti ki hodi v sluzbo priskrbim denar za hrano in dobrine… Ne gre nam ravno slabo… One ne hodi v sluzbo, pa mislim da ji nic ne manjka… Vsake toliko gremo kaj ven pojest, kam potujemo…
Ne pijem ne kadim se ne kurbam… Za otroka skrbim kolikor lahko z vso svojo ljubeznijo… Svoj prosti cas posvecam druzini…

Ampak ta moja izbranka me bo unicla, konstantno zoprna, nic ji ni vsec, nic ji ni prav… Bog ne daj da bi kaj pripomnil o cimerkoli… Za popizdit… Jo peljem tja pa je narobe jo peljem sem pa je narobe da jo nisem peljal nekam drugam… Poun kurac jo mam… Nasmesek ki ga pa nameni meni je pa kot zadetek na lotu.. sex enkrat na dva meseca morda.. WTF….

Kaksne bistroumne ideje kva ji spila?

Spoštovani,

vaša partnerka je tista prava oseba, na katero bi morali nasloviti svoja vprašanja. Če pa ste jih že in niste dobili odgovorov, ki bi vam jih zadovoljivo pojasnili, predlagam partnersko terapijo.

Lep pozdrav,

Jana Lavtižar, spec. ZDT, zakonska in družinska terapevtka I [email protected] I 040/523-787 I www.janalavtizar.com

A kaj ji spila.
Dovolis ji.
Ce lahko otroka zaustavs ko se grdo obasa,daj se njo.
To otroc vse pivnajo,
Lej, ce ji bos pokazal da mas jajca bos mogoce kej zrihtu drugac ne

nova
Uredništvo priporoča

Pa sem mislila, da takih tipov ni (če je vse res, kar si napisal). In dobijo ga ponavadi take, ki jim nič ni prav ali pa so jim nezveste.
Povej jim vse to, kar si nam, če ji še nisi. Dvomim pa, da bo naenkrat vse lepo, če je že en čas takšna. Ali se je vsega naveličala, ali je razvajena, ali pa je še kdo drug v igri.
Good luck! 🙂

New Report

Close