Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Partnerska in družinska posvetovalnica Ne znam vzgajati – ima kdo izkušnje s terapevti?

Ne znam vzgajati – ima kdo izkušnje s terapevti?

Znašla sem se v hudi stiski in ne vem več, kako naj ravnam. Sin, 16.letnik, do pred kratkim odličen učenec in neproblematičen, je postal čisto drug, v šoli dobiva same cveke, ne drži se več dogovorov, spravlja me v skrbi in stisko. Ne vem, kako naj ravnam. Mi lahko priporočite kakšnega dobrega družinskega terapevta? Prosim tudi za izkušnje in priporočila tistih, ki ste to že sprobali.

Spoštovani,

pričakujem, da boste dobili osebna priporočila, jaz lahko prispevam seznam tistih, ki jih poznam in cenim kot kolege: https://zdt.si/terapevti-in-terapevtski-centri/.

Poudarila bi samo, da si vsekakor dovolite izbrati terapevtko/terapevta, ob katerem res začutite dober stik, po domače “kemijo”, saj je to temeljni pogoj za uspešno delo. Zaupajte svojemu občutku in ga spoštujte.

Srečno pri izbiri in lep pozdrav,

Jana Lavtižar, spec. ZDT, zakonska in družinska terapevtka I [email protected] I 040/523-787 I www.janalavtizar.com

New Report

Close