Najdi forum

Je ljubezen zlagana ?

potrebujem nasvet ker si sama ne znam pomagat . Med tem ko mi partner zatrjuje da me ima rad in si jemlje čas zame , me po drugi strani v resnici sploh ne spoštuje . Pri njem dobim občutek , da sem edina , čeprav že nekaj časa vem , da to ni res . Partner še ne ve da to vem , da ima rad tudi druge . Večkrat mi na moje vprašanje ali je med nama vse vredu odgovori da je vredu . Loteva se me neka notranja neprijetnost saj opažam , da je spreten lažnivec . Do mene ima konstantno isti odnos ljubezni in razmerja očitno ne misli zapustiti , vendar me hkrati niti spoštovati ne namerava . Ker ni več tako mlad se bojim , da je to njegov način življenja , za norca me namreč ima že 6 let in je izvrsten igralec . Nanj me je opozoril prijatelj in mi tudi podal dokaze .
Postajam zaskrbljena saj se mu poštenje očitno ne zdi dovolj pomembno .
Zanima me kakšne cilje in hotenja sploh ima tak človek in kam bi me pripeljala zveza z njim ? Razmišljam da mu sploh ne povem nič in enostavno odidem ?

Spoštovani,

Videti je kot, da vaš zapis govori dve različni zgodbi.

PRVA ZGODBA: Jasno mi je, da me partner že leta nateguje. Sem ena od mnogih. Očitno je, da svojega vedenja nikoli ne bo spremenil.

DRUGA ZGODBA: Zelo si želim, da bi me partner imel rad in me spoštoval. To si želim tako močno, da si ne priznam resnice iz prve zgodbe. Oziroma ta resnica prodira do moje zavesti le počasi (loteva se me notranja neprijetnost in počasi postajam zaskrbljena). Ker sama ne vidim jasno prve zgodbe, partnerja sprašujem, če je vse v redu.

Torej mislim, da se pri vas počasi jasni realna slika. In tudi mislim, da si znate pomagati sami ter da ne potrebujete nasveta od zunaj.

Lep pozdrav,
Uroš Drčić

*** mag. Uroš Drčić, transakcijski analitik - psihoterapevt *** m: 031 336 452 *** e: [email protected] url: revitacenter.si

New Report

Close