Najdi forum

Pozdravljeni,
s fantom sem bila v vezi 2 leti in še malo.
V tem času mi je kupil avto, ker sem si ga sposojala. Razlog; da ga pridem iskat na letališče in ga peljem naza, ker pač ni iz Slovenije, ter za splošno uporabo. Ni bilo nič pretirano gragega; letnik 2003; punto brez klime.
Sedaj ko sem zvezo končala zaradi manipulativnosti in kontroliranja, se je on odločil, da želi ta denar; ki ga je dal za avto nazaj. Dal mi je rok enega tedna, drugače bo zahteval nazaj tudi vse ostalo, kar mi je dal v tem času(beri denar za registracijo in popravila pred registracijo). Zavarovanje plačujem sama.
ali on lahko to zahteva nazaj. Avto je pisan name in ni nikjer nobene pogodbe, da mi je dal denar oziroma posodil.
Kaj naj naredim.
Hvala

Pošteno bi bilo, da mu ta denar vrneš, vendar ne v celoti, vrni mu toliko kolikor je avto danes vreden. To najbrž ni veliko. Gre za to, da boš imela mir pred njim. Ceno poišči med rabljenimi avtomobili ali vprašaj trgovca z rabljenimi avti.
Če denarja ne vrneš, ima tvoj zdaj že bivši partner odličen razlog, da te maltretira in zafrkava še po razhodu. Kolikor sem razbrala iz opisa in zaradi kakšnega razloga gresta narazen, potem je tak, da ima žilico za manipuliranje z drugimi. Zate bo dobro, da se ga hitro in učinkovito znebiš. Pa to še ni konec. Potem boš imela čas za razmislek, zakaj si si izbrala takega partnerja in katere njegove lastnosti ne maraš.

New Report

Close