Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Partnerska in družinska posvetovalnica PROŠNJA ZA SODELOVANJE V RAZISKAVI NA TEMO ZAUPANJA, PRIPADNOSTI, ZADOVOLJSTVA IN REŠEVANJA KONFLIKTOV V PARTNERSKEM ODN

PROŠNJA ZA SODELOVANJE V RAZISKAVI NA TEMO ZAUPANJA, PRIPADNOSTI, ZADOVOLJSTVA IN REŠEVANJA KONFLIKTOV V PARTNERSKEM ODN

Spoštovani,

v okviru magistrskega dela opravljam raziskavo na temo Zaupanja, pripadnosti, zadovoljstva in reševanja konfliktov v partnerskem odnosu. Da lahko uspešno izvedem raziskavo in zaključim magistrsko delo potrebujem vašo pomoč, zato vas vljudno vabim da rešite vprašalnik na spodnji povezavi.

Dostop do vprašalnika: Vaš link

Za vaš trud in sodelovanje se vam že v naprej iskreno zahvaljujem.

Sandra Likar

12. Ko delim svoje probleme s partnerjem, vem, da se bo odzval na ljubeč način, še preden jaz karkoli povem.

Kako lahko delim probleme s partnerjem, ne da bi sploh kaj rekla? Na KAJ se on odzove? To bi morali bolje pojasniti (npr. če se razjokam, če kričim ali kako je mišljeno očitno neverbalno deljenje problemov s partnerjem – ali pa je mišljeno: Še preden delim svoje probleme s partnerjem, vem, da se bo odzval na ljubeč način? – tu gre za vsaj dve zelo različni zadevi); na tako zastavljeno vprašanje ne morete dobiti realnega odgovora.
Lp,
I.

Pozdravljeni,

hvala Vam za napisan komentar. Gre se za to, da se vprašanj nisem sama spomnila, ampak gre za prevod iz angleškega originala in ker so zahteve vprašalnika take, da ne smem ničesar spreminjati, sem morala vprašanje pustiti takšno kot je, čeprav je mogoče nekoliko nerazumljivo (s čemer se strinjam). Z vprašanjem preverjamo, če zaupamo v partnerja, da se bo odzval na ljubeč način, ko mu poveste svoj problem, preden mu boste morali Vi reči, da naj se tako odzove (da bi bilo bolj razumljivo bi moralo pisati še preden mu bom jaz za to rekla – se pa moram držati originala). Bom pa gotovo omenila v raziskavi ta komentar. Hvala Vam.

New Report

Close