Najdi forum

Ali drži da ženska ki z moškim ne doživlja orgazmov v resnici tega moškega zavrača ? To je kot na primer da se telo samo odzove na tisto kar bi se morala glava . Res me zanima ali je kaj na tem ? Imam sicer nekaj skrbi povezanih s partnerjem sploh z njegovo preteklostjo . Partner ni nasilen je pa zelo nezrel in daje ga egoizem kadar gre za njegove potrebe . Z njim sem že tri leta in so orgazmi večinoma odsotni in ne najdem vzroka zato potrebujem mnenje ali se mi sploh splača ostati z njim ? Da vam bo situacija bolj jasna si spolnosti z njim zaželim in je ne odklanjam telo pa popolnoma zablokira in se ne odzove kot bi moralo zato želim spolni odnos prekiniti čimprej . Mislim da mi hoče telo samo nekaj povedati ali pa se motim ? Kaj menite ? Koliko časa je še sprejemljivo brez orgazma v zvezi preden se odločiš tako zvezo zapustiti . Partner tudi na drugih področjih ne zadovoljuje vseh mojim potreb ni pa to zadovoljevanje pri njem čisto odsotno .

Tole kar mas ti
K cutis kot da ti telo zablokira, mas prav. Ded ni zate.
A ni zanimiv da telo prej ve kot glava.
No en se je vspodaj vse stisnilo v krc da ni slo nic not.
Drugac vse ok. Ce sem sama sarala.
Ko pa se je partner spravu, nic not dobit. Zapustila itak

Spoštovani,

odgovor na vaše prvo vprašanje je: ni nujno. Ampak zanimivo in smiselno se mi zdi vaše razmišljanje. Morda ste ravno zaradi nezadovoljive spolnosti postali bolj pozorni na druge težave v odnosu. Na vašem mestu bi vsekakor prisluhnila telesu in njegova sporočila vzela resno. Koliko časa je sprejemljiva zveza brez orgazma, je pa povsem odvisno od vsakega posameznika in na to vprašanje si boste morali odgovoriti sami. Še prej pa si morda odgovorite na vprašanja, ali ste pripravljeni nadaljevati zvezo z nezrelim in egoističnim partnerjem, ali ste pripravljeni za rešitev tega problema poskusiti s partnersko terapijo in ali je s terapijo pripravljen poskusiti on.

Lepo pozdravljeni,

Jana Lavtižar, spec. ZDT, zakonska in družinska terapevtka I [email protected] I 040/523-787 I www.janalavtizar.com

New Report

Close