Najdi forum

Mešana čustva do partnerja

V glavi imam popolno zmedo saj se mi partner po dolgotrajni zvezi prikazuje kot prava baraba . On je prekinil stik z menoj menda zaradi mojih grobih besed ki sem mu jih namenila jeza nanj pa se je v meni nabirala że dlje časa . Kljub temu da mi je trdil da mu pomenim ogromno mu vseeno nisem pomenila dovolj da ne bi odšel k drugi in se nanjo čustveno navezal , ker pa se mu je tam zalomilo se je vrnil k meni pod pretvezo da sem edina ki jo ljubi umes pa je pridno spremljal żivljenje svoje ljubice . Nastal je resen problem ker ćutim čedalje večji bes na partnerja na njegovo ignoriranje teševanja teżav in umik . On je tażave vedno reševal z umikom in me dejansko zapustil vedno takrat ko mi je bilo najteżje , torej kot moški ni premogel prave ljubezni v danih trenutkih . Med tem ko se jaz bojujem z njegovo izdajo se on verjetno że tolażi z drugo po vsej verjetnosti s svojo ljubico . Jaz pa v glavi nenehno razpravljam z njim in imam občutek da še nisem zaključila in spopadam se z vse večjo potrebo da bi ga prizadela . Umes se mi pojavi še vedno ljubezen do njega . Prav straši me misel da ljubim barabo . Moje vprašanje za vas je kako naj se te negativnosti nanj rešim in kako si naj dopovem da mi ta človek ne bo in mi ni prinesel nič dobrega in ne manjka veliko da se ponovno pożenem v zvezo z njim takoj ko se bo pojavil . A je sploh kakšen ozhod iz tega brezna ?

Spoštovana,

nekateri bralci in jaz smo podali odgovore na vprašanje zelo podobno vašemu tukaj: https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11102693

Predlagam, da pogledate najprej te odgovore. Če boste imeli dodatna vprašanja, napišite in bom odgovoril.

Lep pozdrav,
Uroš Drčić

*** mag. Uroš Drčić, transakcijski analitik - psihoterapevt *** m: 031 336 452 *** e: [email protected] url: revitacenter.si

New Report

Close