Najdi forum

Pozdravljeni,

zanima me ali ima kdo izkušnje z ga. Natašo Banko, terapevtko iz DTC center v Domžalah.
Predvsem me zanima področje partnerske terapije.

Hvala

Spoštovani,

sam dela omenjene gospe ne poznam, čeprav sem tudi sam iz občine Domžale. Mogoče njeno delo pozna kdo od bralcev foruma in do dodal svoj komentar.

Sam klientom ne glede na to ali gre za individualno ali partnersko terapijo pri izbiri terapevta svetujem dva kriterija. Opisal se ju tukaj: http://www.revitacenter.si/#page6 . En kriterij so pozitivne izkušnje bivših klientov določenega psihoteprapevta. Po tem sprašujete vi na tem mestu. Drugi kriterij pa je, da ima terapevt diplomo oz. certifikat ene od priznanih psihoterapevtskih šol. Tudi te najdete na zgornji povezavi.

Lep pozdrav,
Uroš Drčić

*** mag. Uroš Drčić, transakcijski analitik - psihoterapevt *** m: 031 336 452 *** e: [email protected] url: revitacenter.si

Gospa Nataša Banko je zelo zelo dobra terapevtka, krasna sogovornica in simpatična oseba.Jaz se jo spominjam z velikim veseljem in radostjo v srcu, kot dobro in prijazno psihologinjo, ko je še delala na C S D v Domžalah.Vse pohvale!

New Report

Close