Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Partnerska in družinska posvetovalnica Kaj si ženske resnično želijo???

Kaj si ženske resnično želijo???

Kaj se resnično dogaja v glavah današnjih žensk zdi se mi, da je malo katera sposobna, ali si enostavno ne želi nekega pristnega iskrenega čustvenega odnosa po čem navsezadnje vsi hrepenimo.

Torej, kaj si ženske resnično želijo ne govorim o nezrelih smrkljah ampak o pravih ženskah po mojih dosedanjih izkušnjah mogoče so bile samo slabe, ali pa se družim v krogu nezrelih ljudi, ki niso sposobni imeti pristnih odnosov se dejansko vsi vlačijo eden po drugem čeprav so v ˝resnih vezah˝ enostavno nerazumem če si v tako imenovani resni zvezi če se nekomu predaš zakaj potem varaš za njegovim hrbtom.

In ženske, ali vedno iščete nekaj bolšega, tudi ko ste v ¨resni zvezi¨ ali je ves ta flirt in zapeljevanje samo iskanje pozornosti in igranje čustvenih igric?

Kako se najbolje prepričati, kaj ženska resnično želi?

Sem jaz edini, ki si želi nekaj globjega, iskrenega in pristnega kot samo suho nategovanje z dneva v dan.

Johnny,
Bravo za tako zrelo razmišljane ;).
Je še upanje, da najdem čustveno zrelega in stabilnega deca, ki si želi in hrepeni po zdravem odnosu z žensko, ne samo “plazenje en po drugem”.

New Report

Close