Najdi forum

jaz sem cisto moralicno iz sebe. Po facebooku sem pred pol leta enega moskega spoznala, ki mi je bil vsec. Redno sva si dopisala. Ugotovila sva, da stima pri naju kemija. Skoz me je nagovarjal, da bi se enkrat srecala. In ce se bova, da bo mene takoj poljubil tako, da “bojo mi hlace dol zlezle”. Moram povedati, da sem spoznala njegov humor, ki mi je tudi ugajal. Ampak vseeno sem si racjonalno dala vedeti, da raje se distanciram. Emocjonaliteta je premagala na zal mojo racjonalnost… in tako sva se prejsni teden srecala. Takoj je bila ljubezen na prvem pogled. In sva potem nekaj pocela, kaj zdaj zelo obzalujem. En teden samo jokam, kako da sem bila tako neumna, neracjonalna, da sem mojega moza varala.. sploh se nemorem potolaziti…. prosim za nasvete.. hvala ..

Spoštovana,

vaša žalost in občutek krivde sta glede na opisano situacijo normalna. Jaz razumem vaš zapis tako, da imate zdrav moralni kompas, ste pa glede na svoja merila naredila veliko napako. Dajte žalosti nekaj časa. Potolažila se boste, ko boste v sebi nekako sprejeli svoje preteklo dejanje in se odločila kako naprej. Namen kride, ki jo čutite, je ravno to, da v prihodnosti ne bi več ponovila dejanja, za katerega sami mislite, da je slabo. Ljudje delamo napake in se učimo. Drugo je, če isto napako ponovimo 10x. Predlagam, da razmislite, kaj ste z afero pridobili in kako lahko to dodate v svoje življenje na za vas sprejemljiv način.

Lep pozdrav,

*** mag. Uroš Drčić, transakcijski analitik - psihoterapevt *** m: 031 336 452 *** e: [email protected] url: revitacenter.si

New Report

Close