Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Partnerska in družinska posvetovalnica Odvetnik naislje nujno prosim pomoc

Odvetnik naislje nujno prosim pomoc

Pozdravljeni! Bila sem v zvezi z partnerjem ki me je skozi preteklo leto nekajkrat davil bil prejomerno ljubosumen me zalil zaradi dogodkov sem ga tri krat zapustila cendar me je vedno preprical da sem prusla nazaj. od njega sem se po letu dni tudi dokoncno odselila. Pred kratkim sva zelela ponovno zastartati vezo pa me je ob zmenku zaradi ljubosumja napadel mocneje zaradi tega sem podala prijavo policiji in bila tudi urgentno pregledana kjer so lazje poskodbe bile potrjene s strani zdravnikov bila tudi hospitalizirana v psihiatrični bolnisnici. On je na pogojnem izpustu zaradi napada na osebo izpred nekaj let in znanec policije.
Prosim potrebujem nujno odvetnika dobrega ki bi me zastopal pri tozbi in ostalih postopkih ne znajdem se sama niti ne vem kako ga izbrati. Prosim za nasvete pomoc katerega izbrati. Hvaaalaa za vse odgovore.

Pojasnilo: objavljam prednostno, zaradi urgentne situacije in ker tudi odgovarjam na kratko.

Predlagam, da se obrnete na Društvo za nenasilno komunikacijo, Žensko svetovalnico in Vaš linkhttp://pic.si/pravno-svetovanje/

Jana Lavtižar, spec. ZDT, zakonska in družinska terapevtka I [email protected] I 040/523-787 I www.janalavtizar.com

Pokliči na SOS telefon za žrtve nasilja ali Žensko svetovalnico. Tam delajo prav z žrtvami nasilja in dobro poznajo postopke. Lahko ti pomagajo pri tem in pri predelovanju tega, kar se ti dogaja. Poleg tega imajo tudi varno hišo (zatočišče), kamor se lahko umakneš, če te je strah, da bi z nasiljem nadaljeval.
Sklepam, da se bo postopek proti njemu začel na tvoj predlog – in v tem primeru bo pogojna kazen preklicana in bo moral v zapor. Mislim, da bi te morala s postopkom seznaniti policija, ko si podala prijavo. Mogoče niti ne rabiš odvetnika. Res ti priporočam, da pokličeš na SOS telefon. Društvo za nenasilno komunikacijo opravlja super delo, vendar je bolj osredotočeno na nasilneže in preprečevanje nasilja kot na pomoč žrtvam.

New Report

Close