Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Partnerska in družinska posvetovalnica prijateljico je pustil fant hotu je nardit prank.

prijateljico je pustil fant hotu je nardit prank.

Lepo pozdravljeni!

Mojo prijateljico je pustil fant ki je hotel narediti prank. Drugače sta se vedno odlično razumela. na koncu je napisu, da se je sam hecu. in me zanima kaj lahko prijateljica naredi in kaj bi bilo najbolse ali sta se skupi ali ne.

Zahvaljujem se Vam za nasvete.

Nasvet Plis

Spoštovani,

fantova poteza se zdi prijateljici in vam – milo rečeno – neslana. V resnici pa je prav šokantna, in če bi bila v njeni koži, bi se s strahom spraševala, kaj bi mi šele znal zagosti, če se ne bi »odlično razumela«. Kaj bo dekle storilo, o tem pa ne more odločati nihče razen nje; in tudi če napišem kak nasvet, ga bo upoštevala samo, če bi se ujemal s tem, kar bi že tako ali tako želela storiti. Ker je to, ali naj ostane z njim ali ne, samo povrhnje vprašanje. Bistvena so globlja vprašanja, ki se ji porodila ob tem, ko se je njen odnos do fanta nehote obarval z nezaupljivostjo, tesnobo, morda tudi jezo in žalostjo in še čim.

Zato predlagam, naj prijateljica sama piše na forum in malce obširneje oriše ozadje, če želi dobiti konkretne odgovore. Na tem forumu odgovarjajo mnogi, ki imajo obilo znanja in življenjskih izkušenj, kar ji utegne biti v tej mučni situaciji v oporo, da bo lahko razmišljala čim bolj konstruktivno in našla zase prave odgovore – v sebi.

Lepo jo pozdravite v mojem imenu in jo povabite k pisanju,

Jana Lavtižar, spec. ZDT, zakonska in družinska terapevtka I [email protected] I 040/523-787 I www.janalavtizar.com

New Report

Close