Najdi forum

Ali me je zapustil?

Dobro jutro! Prosila bi vas za odgovor ali me je dolgoletni partner zapustil Oz. Me več ne klice prav tako izposojenega denarja mi ni vrnil zaradi dveh iz moje strani postavljenih vprašanj. Vprašanja se nanašata ali me vara ker je dišal po ženskem parfum in imel modrico poljuba na vratu ter 2 vprašanje ali mi je vrnil denar pred 2 mesecema ker se enostavno ne spomnim da bi mi ga.hvala za odg

Spoštovana,

v svoji situaciji se kar ne znajdete, kot da vam je zmanjkalo besed. Ob tem človek pomisli: Kdo ve, koliko sta se ta človeka sploh pogovarjala. Ne mislim vsakdanjih pogovorov, ampak take, ko dva drug drugemu zaupata in si zato lahko povesta tudi svoje najgloblje stiske. Ne vem, kdaj se je med vama ta varni prostor začel krhati, prav gotovo pa ne šele ob vaših dveh vprašanjih.

Ali vas je zapustil ali ne, veste vi sami bolje od kogarkoli. Če vas je prevaral, je to izdano zaupanje, saj se, kolikor razumem, s tem njegovim dejanjem ne bi strinjali. Koliko pa si v resnici še želite biti v odnosu z nekom, če ste vanj izgubili zaupanje?

Ne vem, kako živite, kaj razmišljate, kaj si želite. Lahko pa vam rečem, da si vzemite čas in razmislite, kaj bi zares radi. Kakšnega partnerja bi si želeli, kaj bi skupaj počela, katere vrednote bi odlikovale vajin odnos? Morda pa si partnerstva sploh ne želite in vam je vaš moški na sicer zelo boleč način izpolnil željo, ki ste jo že ozavestili ali pa tudi še ne? Če je tako, kaj je tisto, zaradi česar si želite več svojega prostora, časa in miru? Katere rane bi si radi zacelili, od česa bi se odpočili in s čim bi si pri tem pomagali?

To so samo moja razmišljanja, ki se lahko približujejo vaši zgodbi ali pa tudi ne. Če želite kak bolj konkreten odgovor, vas vabim, da napišete kaj več. Če kljub anonimnosti ne želite javne objave svojega pisanja, pa me lahko pokličete (neobvezno in brezplačno).

Želim vam mirne praznične dneve in da bi si v njih našli tudi čas za premislek, česa si želite za naprej.

Prijazen pozdrav,

Jana Lavtižar, spec. ZDT, zakonska in družinska terapevtka I [email protected] I 040/523-787 I www.janalavtizar.com

Lep pozdrav stanje v najinem odnosu se ne izboljšuje temveč partner se oddaljuje. Izmika se bližini, intime. Pravi da ima osebne težave (alkohol in hazarderstvo). * izmika se skupnemu življenju. Ker sem 15let mlajša sem v letih ko bi želela otroke in seveda poroko. On vse to prelaga pravi naj počakam da zdaj on ne more nič ker je tudi v finančni krizi. Prijateljujeva že 5let in ta odnos se ni premaknil nikamor. Jaz ga čakam kot kuža on pa obljublja oziroma se izmika obveznostim. Res ne vem kaj storiti, imam ga zelo rada a mislim da je to samo z moje strani.

nova
Uredništvo priporoča

Lep pozdrav stanje v najinem odnosu se ne izboljšuje temveč partner se oddaljuje. Izmika se bližini, intime. Pravi da ima osebne težave (alkohol in hazarderstvo). * izmika se skupnemu življenju. Ker sem 15let mlajša sem v letih ko bi želela otroke in seveda poroko. On vse to prelaga pravi naj počakam da zdaj on ne more nič ker je tudi v finančni krizi. Prijateljujeva že 5let in ta odnos se ni premaknil nikamor. Jaz ga čakam kot kuža on pa obljublja oziroma se izmika obveznostim. Res ne vem kaj storiti, imam ga zelo rada a mislim da je to samo z moje strani.

New Report

Close