Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija SVETUJTE PROSIM-GNLD

SVETUJTE PROSIM-GNLD

Pozdravljeni,

Lepo prosim, da se mi javi kdo, ki ima izkušnjo z prehranskimi dodatki od firme GLDN. Imam hčer z alergijo na mleko, jajca, prah, pršico,… in mi gospa, ki prodaja GLDN proizvode zagotavlja da se da to pozdraviti. Proizvodi so kar dragi,zato prosim koga, ki ima izkušnje s tem, da mi pove ali to res pomaga.

Lepa hvala,

Sonja

Če je gospa tako prepričana v svoje izdelke (GLDN) zakaj Vam jih ne daje na trimesečni brezplačni preizkus in ko bodo vidni pozitivni rezultati brez strenskih učinkov, ji boste poravnali dolg sicer pa ne.

Ne to pa ne daje. Mi je rekla, da mi 1000000 % garantira da se rešimo težav. Povedala mi je imena zdravnikov ki to uporabljajo. Sploh ne vem kaj naj naredim. Rada pa bi da se rešimo teh težav.

nova
Uredništvo priporoča

Naj Vam da pisno zagotovilo in določi časovni rok do kdaj boste ozdravljeni alergije.

In kaj ti bo njeno pisno zagotovilo, ko otrok dobi napad zaradi te hrane?

Vprašaj zdravnike, najbolj vejo.

Se mi pa zdi zelo neodgovorno od gospe, da širi take inf. Alergija, ki ni zdravljena, lahko preraste v astmo.

Torej po njeno naj otrok kar je jajca, mleko,… in zraven njene proizvode, in bo ozdravel? Jaz bi jo grdo odlovila. Kajti starši, ki imamo bolne otroke, smo pripravljeni marsikaj narediti in kupiti, da bi ozdraveli. Tako smo tudi zelo dovzetni za razne nasvete, ki pa lahko zelo škodijo otroku, če jih ne dajo ljudje, ki se na to spoznajo – zdravniki in sljudje iz lastnih izkušenj. Ne pa nekdo, ki mu je cilj prodati in zalužiti. Saj odgovarjal tako ne bo, če stvar otroku ne o pomagala ali bo celo škodila.

Draga dekleta!

Predvsem paGospa ki ima hči katera ima težave naj vama svetujem vzemita me dokaj resno moja družina je pred leti delala golden in naj vam povem da zadeve so vredne tega denarja in če imate takšno ne zaupanje prosite Gospo ki Vam je izdelek ponudila naj Vas pelje na eden od njihovih sestanko in tam boste še več stavri izvedela, če tudi njim ne bi zaupala pa itak pridejo vsakega toliko časa v slovenijo na obisk in na sestanke skupina njihovih znanstveniko ki se lahko z njimi pogovorite.

pvedala vam bom svojo izkušnjo izpred 10-ih let.Seveda pred obiskom pri zdravniku nisem vedela za to. Sem se pustila nekj časa pacati(tako jaz temu rečem). Dobila sem rano na dvanajsterniku, seveda težav še in še. Zgaga, pekoče v želodcu, jogurt nisem smela ker me je peklo, kava pravtako…!Obiskakla sem zdravnika napisal mi je rupurut, ker ni bilo nič bolje sem šla nazaj in mi je dal napotnico za gastroskopijo. Nakar moja zlata mami meni pravi; Draga hči odpri si sok Aloe Vere in vsako jutro popi 50ml natešče, ne bo ti škodovalo kajti ta sok aloe vere dobro dene tudi pri menstrualnih težavah, psihičnih in stresnih naporih… No in seveda sem mamo ubogala nakar ugotovila da je sok zelo dober in sem pila. No in tudi ta dan je prišel ko sem prišla za gastroskopijo na vrsto Ker vemo kako čakamo) in kaj meni zdravnik pove: Draga agospa vi ste imeli več ran na dvanajsterniku amak seda se že lepo celijo kaj ste jemali? Ponosno sem mu odgovorila da sok Aloe vere od GNLD podjetja.
Odgovor zdravnika : zelo, zelo dobro ste se znašli in kar jenajvažnejše brez kemije. Nadaljujte z soko. In re naredila sem kuro z 6-timi steklenicami in bila zdrava.

Vem naj bo Vašaa odločitev gmb, to je bil samo moj nasvet!

Veliko zdravja vsem!

Dovolite, da se še jaz vmešam. Na trgu je veliko različnih izdelkov, običajno so ti, ki so v mrežni prodaji dražji (prodajna mreža pač stane). Kaj pa če bi gospa o tovrstnih izdelkih raje povprašala v lekarni ali specializirani prodajalni, kjer ji bo svetoval farmacevt. Prodajalec na terenu pač ni farmacevt in se žal na sestavo ne pozna. Ampak samo “svojo malho hvali”. Farmacevt bo svetoval, kaj je smiselno jemati, če jemljete že nekaj drugega oz. česa ne priporoča, zaradi kontraindikacij. Na embalaži prehranskega dopolnila občajno tudi piše, česa NE VSEBUJE. Tudi izdelki, ki se prodajajo v lekarnah imajo svojo težo, saj v lekarno ravno ne vzamejo v prodajo česarkoli. In nenazadnje, izbirate lahko med večimi alternativami (če se malo poglobite, stvar ki je najdražja ni nujno najboljša po sestavi), v mrežni prodaji pa ni alternative.
Iz lastnih izkušenj lahko povem tudi, da smo šli z otroci na računalniško diagnostiko (BICOM), kjer ugotovijo, kaj nekomu ne odgovarja. Pri hčeri, ki je stalno tarnala, da jo boli trebušček, so ugotovili, da ji škoduje kravje mleko – od takrat pije pred spanjem kozje mleko in je čisto druga. Ker ni nobenega posega v telo, se mi zdi zadeva čisto varna.
Zdravje pa je preresno področje, da bi ga prepustili naključju ali uličnim prodajalcem.
In, veliko zadravja vam želim.

nobena alergija se ne pozdravi, se preraste ali preide v drugo obliko. pri senenem nahodu je tako da letos je težava huda naslendje leto pa ne tako zelo, ali sploh ne čutiš težav. pri pršici pravijo da se kvečemu še stopnjuje, zato je pač pri tej alergiji treba podvzet vse ukrepe zmanjševanja le te v življenskem okolju (nič tepihov, zaves, usnejna sedežna, ipd). na mleko in jaca pa se lahko preraste v večini primerov jo otroci tudi prerastejo, še vedno pa ostaja nek odstotek otrok ki jih alergija spremlja tud v odrasli dobi. z tem s epač sprijazniš in naučiš živet, ko to sprejmeš tudi težave niso več tako katastrofalne, saj točno veš kaj smeš in kaj ne, v katerem obdobju je potrebno začet uživat zdravila in kdaj si lahko brez njih.

Pozdravljeni !

GNLD / Prehrambena Dopolnila = H R A N A z vsemi vitamini,minerali..itd., ki vas NE nasitijo.

Vsi ljudje tule razen “Napisal: vse.veda, Datum: 14.10.2008 05:20”

se niti približno ne zavedate, kaj točno so izdelki GNLD in kakšno spremembo v življenju ti prinesejo ( DEJSTVO ), zato vam polagam na srce, če bi radi ohranili vaše zdravje na 100-ih % ne pa na 10-ih % celo življenje, si preberite VSE kar piše na tej strani : http://www.gnld.com .
Tule pa vam še prilagam posnetek pričevanja ljudi podobnim vam, ki so imeli težave z zdravjem :

(kliknite na —-> http://www.sendspace.com/file/6w614b )

Če se pa slučajno sprašujete zakaj v življenju niste NIKOLI slišali za firmo GNLD : Nikoli ni bilo po nobeni televiziji ali radiu , GNLD nima takšnega načina kot vsi ostali ( top shop…itd.) temveč ima “oseben pristop” k posameznikom/ljudem .

Lep Pozdrav!

BUDALA!!!

TI SI EN VELIKI NEVEDNEZ PO DOMACE CE BI SE KAJ SPOZNAL NA MEDICINO BI DRUGACE RAZMISLJAL!!! IN CE BI TI BILO KAJ MAR ZA SVOJE OTROKE!

Pozdravljeni,tudi jaz bi vam rad podal nekaj svojih izkušnj,ki jih imam z podjetjem GNLD.Proizvode GNLD sem spoznal pred dobrimi 4 leti, zaradi hudih zrdavstvenih težav,ki sem jih takrat imel.Po operaciji hernije na hrptenici sem na začudenje sebe,še bolj pa svojega kirurga zelo hitro okreval,imel pa sem kup drugih težav,kot so bile zelo pogoste gnojne angine,ki so prehajale tudi v pljučnice.Da ne naštevam viroz,karere sem dobil večkrat na leto.Po temeljitem posvetu z odgovornimi strokovnjaki na tem področju, sem začel redno uporabljati nekatere od teh produktov,ki so mi zelo pomagali pri omenjenih težavah.Prepričan sem da so proizvodi zelo kvalitetni in da imajo zaradi tega tudi nekoliko višjo ceno.Proizvodi,ki pa jih lahko kupimo v lekarnah in nam jih svetujejo farmacevti pa so cenovno nižji in tako primerni za širši krog ljudi,kvaliteta pa je tudi temu primerna.Na podjetju GNLD sem bil večkrat prisoten na raznih predavanjih,kjer je bilo vedno povdarjeno,da izdelki niso zdravila in da ne zdravijo,ampak odpravljajo posledice današnjega življenja.Ti produkti so zelo priporočljivi tudi sedaj,ko razsajajo viroze in gripa,ker krepijo naš imunski sistem.

Mi lahko prosim kdo pove, ali pa pomaga, kako bi lahko prišla do izdelkov golden

Več o izdelkih najdete na spletni strani Bitinfit:

http://www.bitinfit.com/

Na strani vam tudi svetujejo o izdelkih za vaše težave.

Lp! Jože

živjo. tudi jaz sem se danes srečala z neko gospo, ki mi je razložila par stvari. pa tudi moja kolegica jemlje te proizvode in je zadovoljna. pravi, da pomaga. sama sem noseča, srbi me celo telo za znoret. bom poizkusila s tem proizvodom od GNLD. sigurno je bolj zdravo in naravno, kot claritine tablete in kreme, ki imajo kostikosteroide, ki tanjšajo kožo. so dragi, ampak če pomaga, se splača.bom probala… lp

nehajte se kregat. pa saj ni važno. vsak naj proba kar hoče.

polona0082, s katerega konca naše prelepe slovenije pa si?
Imam prijateljico, ki je v mreži gnld, je pa to štajerska regija.
lp

Pozdravljeni,prejšnič ko sem se oglasil sem povedal svojo izkušnjo z GNLD proizvodi,ki je v mojem primeru 100% pozitivna.Vsem tistim,ki se zanimate za izdelke pa bi svetoval,da jih ne kupujete kar po katalogu ali internetu,apak obiščete strokovnjakinjo na sedežu podjetja,ki ima fakultetno izobrazbo iz ustrezne smeri(univ.dip.ing.živil. tehnol.in je tam redno zaposlena.Strokovnjakinja,vam bo obgovorila na vaša vprašanja in tudi ustrezno svetovala v vašo korist.Vsi,ki potrebujete nasvet me lahko pokličete na 040532263 ali mi pišete na gmeil in vam bom pomagal vzpostaviti kontakt.L.p.

Pozdrav!
Vse, ki vas zanima in imate radi svoje zdravje se lahko oglasite na email.
Pa srečno!

New Report

Close