Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija BICOM IN MEDINOSE

BICOM IN MEDINOSE

Zanima me če sta te dve zadeve uporabni tudi pri alergiji na pršico. Oziroma ima kdo izkušnje bicoma pri ozdravitvi alergije na pršico. Imam namreč 4 leta starega sina, ki ima samo alergijo na pršico. Baje zato dobiva napade laringitisa, astma pa ni ugotovljena.

Hvala za pomoč!

Mojemu sinu je BICOM terapija pozdravila alergijo na pršico (zraven vseh ostalih). Je pa res, da so mu na BICOM testiranju ugotovili to alergijo, na kožnih testih uradne medicine pa ne. Tudi težav s pršico nismo opazili. Težave so delale samo trave in pelodi.
Za Medinose pa sem prvič brala na tem foromu.
Lp

MEDINOSE JE MENI SPREMENIL ŽIVLJENJE. POZDRAVILA SEM SENENI NAHOD IN ALERGIJO NA PRŠICO ZATO TI GA PRIPOROČAM IN TUDI MENIM, DA 20.000 SIT,KI SEM JIH DALA ZA TO NAPRAVO NI NIČ V PRIMERJAVI Z MOJIMI TEŽAVAMI Z ALERGIJO V PRETEKLOSTI.

nova
Uredništvo priporoča

Ga.Ana,
nam lahko kaj več poveš o svojih izkušnjah z Medinose ?
Kako dolgo ga že uporabljaš ?Kdaj so nastopile pve pozitivne spremembe ?
Hvala vnaprej.

UPORABLJAM GA OD MESECA MARCA. PRVE SPREMEMBE PA SEM OPAZILA ŽE PO DVEH DNEH POTEM PA JE BILO VSAK DAN BOLJŠE. zDAJ NIMAM VEČ TEŽAV. UPORABLJAM GA VSEENO PREVENTIVNO 1x NA DAN.

Tudi jaz sem pred tednom dni kupila napravo medinose. Drugače sem hud alergik in sem bila vedno maja in junija stalno zaprta v stanovanju saj ko sem pomolila nos čez vrata sem samo še kihala in temu ni bilo konca. Prava nočna mora. Tako sem nabavila medinose in si rekla slabše kot je že ne more biti. In čudež že po štirih dneh sem šla ven in sem samo še nekajkrat kihnila, v soboto pa smo šli na piknik in smo se z otroci igrali na travniku, kar že leta nisem počela. Če je pravi učinek res po štirinajstih dnevih, povem da je meni pomagal že po enem tednu. Škoda da medinose nisem odkrila že prej, da bi bilo te more že prej konec.

🙂 Res je!

Če bi obstajala alergija samo na seneni nahod, pršico in živalsko dlako bi lahko že ukinili ta forum zahvaljujoč napravi MEDINOSE.

Verjetno res Mateja, žal je alergij preveč vrst. Morda se ti vse skupaj smešno, ali ne verjameš v učinkovitos te napravice?

Mogoče me nisi dobro razumel, vendar jaz res zaupam napravi Medinose 100%. Meni je pomagalo že po dveh dneh, zdaj pa se lahko mirno gibam zunaj, kljub temu da vse cveti.

Hehe, ja, sedaj se spominjam, ti si tista Mateja, ki je med prvimi če ne celo prva omenila Medinose. Takoj za tem sem ga kupil tudi sam.
Super je!

lp

Ali Medinose lahko uporablja dve leti star otrok?

Mislim, da je nastavek, ki ga vstavimo v nosnici malce velik za dveletnega otroka. Povprašaj za mnenje še v Sanolabor. Na spletnih straneh proizvajalca nisem zasledil podatka, od katere starosti otrok je uporaben, morda bi ti celo odgovorili po e-pošti.

Hvala, bom povprašala.

Pozdravček,

a mi lahko kdo pove kaj je to BICOM in kaj je MEDINOSE. se opravičujem, ampak sem na novo med alergiki zaradi dveletnega sina.

lp t

tudi meni je medinose zelo pomagal. Kupila sem ga pred tremi leti in ga uporabljala 2x na dan, od začetka aprila do sredine junije (takrat, ko sem imela alergijo), letos pa je nisem uporabila niti enkrat, ker alergije ni bilo več. Sedaj ne vem ali mi je alergija v teh dveh letih izginila zahvaljujoč medinose ali pa je preprosto izvenela 🙂

New Report

Close