Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija brez mleka

brez mleka

zivjo,
zanima me nekaj glede popolne izlocitve kravjega mleka iz prehrane.
Jasno mi je za sir, jogurte, namaze, cokolado, zanima pa me glede drugih
zivil…kje vse se skriva mleko?
Specificno bi vprasala se za nesquickov kakav? Smem uporabljat
tega (seveda v rizevem mleku :)))?

Vnaprej hvala za nasvet….trenutno sem precej obupana.

Lucka

Pozdravljena,

Novi Nesquick ima dodano mleko (Extra milch). Lahko pa uporabljaš kakav Milka, Kakavko,…mislim da tudi Benquick.

Pri izločitvi mleka je potrebno paziti na deklaraciji napisano mleko v prahu, sirotka (paštete, bonboni,…), kazein (rastlinska smetana), laktoza, mlečna kislina (bonboni) in pa seveda izogibati se je potrebno mleka (poleg kravjega tudi kozjega in ovčjega), smetane, masla, skute, sira, jogurta…
Paštete so dobre tudi vegetarianske (Tartex, sedaj ima nove zelo dobre zelenjavne namaze tudi Eta,…), tudi več različic Eurocrema (Valsoia, Carobela,…), obstaja sojina smetana, zelo dober je rižev ali sojin sladoled (Valsoia, Rys), Valsoia in Granovita sojini jogurti , sojini pudingi, Vitaquell margarine za pečenje (najboljši sosed)…Obstajajo tudi dobre čokolade brez mleka (Gorenjka – Temna žlahtna čokolada s 70% kakava, Lindt s 70% kakava,…).

Pri nas imamo dieto brez mleka, jajca, pšenice, soje, lešnikov, arašidov in še marsikaj. Dva otroka z alergijami, jaz pa se diete držim zaradi dojenja. Samo mleko se še da preboleti. Res je, da so po mojem najbolj slastne jedi narejene iz mleka, ampak se da… Morda bi pa poskusili z BICOMom, ki ga nekateri pohvalijo?

Srečno,

Bouha

Paziti moraš, kje vse je tudi mleko v prahu (v kakavu je skoraj zagotovo), laktoza, mlečne beljakovine… Mleko je v večini kupljenih kruhov, sladicah, salamah in še in še… Odvisno za kakšno vrsto alergije pri vas gre – v kolikšni meri je potrebno paziti.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena!

Pred seboj imam list prepovedanih živil pri alergiji na mleko:
– kravje, kozje in ovčje mleko (vsako mleko živalskega izvora)
– skute, siri, sirni namazi, kisla in sladka smetena
– kislo mleko, jogurtim kefir, pinjenec, sirotkin napitek
– mlečni sladoled, sadni sladoledi na mlečni osnovi, pudingi na mleku
– maslo, margarine z dodatkom mleka v prahu
– drugi izdelki, ki vsabujejo mleko v prahu ali kazeini/kazeinat ali sirotke:
– pekovsko pecivo vsebuje mleko v prahu (žemlje kajzerice, kornspitz, bombetke,…)
– mlečni kruh ali temni kisli kruh
– pecivo (torte, kremne rezine, piškoti, biskvitna peciva, čokolade, mlečni bomboni,…)
– mesni izdelki (jetrne paštete, hrenovke, posebne salame)
– rastlinske smetane z dodatkom mlečnih beljakovin (kazein ali sirotka).

Za kakavko sem sigurna, da mleka ne vsebuje, pa tudi za Alnaturin kakav (DM). Seveda še vedno obstaja varianta, da zmešaš sladkor in grenki kakav…za napitek.

Bouha

Lucka-1, mleko je tudi v skoraj vseh vrstah kupljenega kruha, tako da ga jaz kar sama pečem, no, pece ga kruhopek 🙂 Menda pa obstaja možnost, da so sledovi mleka prisotni tudi v kruhu, ki ga sicer ne vsebuje, ker se kontaminira pri mešanju testa v strojih (ostane malo testa od prejšnje vrste kruha…).

Bouha, mi se zaradi alergije na arašide izogibamo čisto vsej čokoladi, ker nisem našla niti ene (Gorenjka, Lindt, Plamil…), na kateri ne bi pisalo, da lahko vsebuje sledi oreškov. A ste se že pozdravili? Naša starejša ima pljučnico 🙁

Jacqueline,

pri nas se zdravimo (antibiotiki)… v dobrem letu že petič… :-((. A vi pa pljučnica…upam, da boste čimprej zdravi. Pri otrocih je pa zmeri nekej…

Glede čokolade se pri nas Gorenjka obnese (kljub alergiji na arašide). V reviji VIP – izdaja jo varstvo potrošnikov si lahko prebereš, da kljub opozorilu ta Temna žlahtna čokolada ne vsebuje sledov lešnikov in arašidov, medtem ko jih jedilna čokolada vsebuje. Test so izvajali v Nemčiji.

Upam, da se kaj vidimo. Čimveč zdravja…
B.

Še enkrat sem preverila – popravljam, da ne bo pomote:
Mlečna žlahtna čokolada in jedilna čokolada sta pozitivni na lešnike, na arašide pa ne.
LP,
Bouha

Kot pišejo predhodnice ni da ni kje vse se skrivajo sledi mleka,splača se posvetovati s kakšno dietetičarko nam je svetovala samo grenak kakao pa še to, da ga prej preizkusimo naš fantek ga rad pije a z njim ne pretiravam dajem ga dvakrat na teden.

Pri nas sin pije kakav zjutraj in zvečer. Ne dela mu problemov in nanj ni alergičen (rezultati testiranja). Dr. Glavnikova nam je rekla, da kakav sploh ne dela toliko problemov pri alergijah, kot so mislili sprva. Pregomina samega sin ne pije in ga ni maral dokler nisem začela s kakavom. Vsega v življenju mu ne morem odrekati. Verjamem pa, da so lahko sledi mleka kjerkoli.

Življenje je že samo komplicirano, ko pa se pojavijo alergije, pa človek le premišljuje kaj škodi in postaja vedno bolj živčen (vem kakšna sem). Dokler ni izpuščajev sva z možem sklenila, da ne bova pretiravala pri takih stvareh (diete se držimo). Sploh pa ne od kar je sin pričel z vrtcem – mislite, da so pazljivi pri vsaki stvari? Jaz sem jih samo pri popoldanski malici večkrat opozorila, da določene stvari ne sme, pa ne zaleže – kaj šele pri ostalih obrokih…Pomembno je, da ni reakcije…Pravega dokaza, da je dieta učinkovita ni (npr.:homeopatija pa temelji prav na principu dodajanja sledi določenih strupov, pa tudi imunoterapija pri alergiji na čebelji pik).

Srečno,
Bouha

dragi vsi,
neskoncno hvala za vsa tale pojasnila….ja,alergija je bedna stvar.
Tudi pri meni je se marsikaj razen kravjega mleka, vendar si
za araside, sojo, psenico nekako predstavljam kje vse je, za mleko
pa se mi res ni sanjalo, kje vse je prisotno, pa cetudi samo v
sledovih.

Se enkrat hvala za pomoc.

drzite se
Lucka

Priporočam članek Vaš link

New Report

Close