Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija Cepljenje kot posledica alergij

Cepljenje kot posledica alergij

Pozdravljeni ! Kdo ima izkušnje glede negativnih posledic cepljenja na alergije . Pred približno 10 leti sem se prvič cepil zoper KMC in kakšno leto kasneje prvič občutil znake alergije na cvetni prah . Do sedaj sem opravil že 2 krat poživitveno cepljenje in s tem tudi povečano alergijo na več vrst alergenov . Prvo leto sem imel alergijo mesec dni v februarju ….danes imam težave od februarja do konca junija ! Smrkam in kiham nonstop ….imam vse znake, ki so prisotni pri korona virusu. Kdo pozna kakšen recept za odpravo in seveda strokovno mnenje glede cepljenja KMC . Sem aktiven 60 letnik s težavami v naravi .
Lepo bodite

Vaše težave so se začele deset let po prvem cepljenju. Ne izključujem možnosti vpliva cepiva ampak mislim da je to zgolj vaš zaključek. Alergije se lahko pojavijo v kateremkoli obdobju življenja. Od Korone se razlikuje po tem da ni vročine, alergije po navadi trajajo daljše obdobje kot okužbe z virusi ali bakterijami, izcedek iz nosu in grla je prozoren, pri okužbah se pa pobarva.
Pomagate si lahko z večkratnim izpiranjem nosu z vodo ali fiziološko rastopino, pijte koprivin čaj namesto vode, pri kuhanju uporabljajte kurkumo. Jejte veliko čebule, česna in laneno seme. Laneno seme lahko dodajate v vsako jed in tudi juho.
Alergija se ne da pozdraviti , lahko jo omilimo oz. zdravimo simptome.
Zelo pomembno je zdravlje črev in prebave pri alergijah. Kakšno čiščenje črev (doma) nebi bilo odveč.

New Report

Close